خرید ملک و زمین از مالزی

خرید ملک و زمین از مالزی در ایران به عنوان سرمایه گذاری در املاک و همچنین داشتن ملک در بهترین شهر های ایران مخصوصا برای ایرانی های مقیلم در کشور های خارجی میتواند مزایای خاص خود را به همراه داشته باشد. مطمئناً شما همیشه به خرید خانه فکر کرده اید اما کل سفر طولانی و دلهره آور به نظر می رسد. از کجا شروع می کنید و چگونه می توان برای خرید یک ملک تحقیق کرد؟

به هر حال، املاک و مستغلات یک کالای بلیط بزرگ است که شامل فرآیندهای مختلف است – از این رو خرید کالای مناسب برای اولین بار برای شما بسیار مهم است. خدمات ملکی در این مقاله مراحل منجر به خرید خانه در ایران را بررسی می کند تا اشتباهات غیر ضروری مرتکب و با موانع دیده نشده مواجه نشوید.

ابتدا کمی تحقیق کنید

قبل از پرش در آبهای ثبت نشده، کسب مقداری دانش موضوعی منطقی است. در حالت ایده آل شما می خواهید اصول ملک مسکونی در ایران مانند انواع مختلف خانه ها و انواع زمین های موجود و همچنین ویژگی های یک توسعه دهنده خوب را درک کنید. دقت کافی در اطمینان از خرید خانه مناسب متناسب با تمام نیازهای شما حیاتی است، برخی از عواملی که باید تجزیه و تحلیل کنید شامل موقعیت ملک، دسترسی، زیرساخت / امکانات رفاهی و تجزیه و تحلیل قیمت است.

خرید ملک در تهران

نکته: به خصوص در مورد ویژگی های تازه راه اندازی شده بسیار کوشا باشید، باید به یاد داشته باشید که همه چیزهایی که درخشش دارند طلا نیست! تحت تأثیر بروشورهای براق و نوید هدیه رایگان قرار نگیرید. تحقیق ممکن است بخواهید این لیست توسعه دهندگان املاک در لیست سیاه را قبل از خرید یک ملک راه اندازی جدید نیز بررسی کنید.

قیمت خرید و فروش ملک

شما می خواهید ارزش فعلی بازار املاک مسکونی را بررسی کنید. این می تواند از طریق خدمات ملکی انجام شود که آخرین آمار معاملات خانه های زمین دار و واحدهای بلند مرتبه از املاک ثانویه را در تمام حومه سراسر ایران ارائه می دهد. مصرف کنندگان می توانند قیمت متوسط ​​ملک در هر فوت مربع و همچنین اندازه واحد و تعداد اتاق های خواب را مشاهده کنند.

جستجوی ملک در تهران

آپارتمان، خانه تراس، خانه نیمه مستقل یا خانه یک طبقه از طریق khadamatmelki.com بر اساس مناطقی که به آنها علاقه دارید و همچنین محدوده بودجه خود را فیلتر کنید. حتی می توانید جستجوی خود را با توجه به تعداد اتاق خواب اندازه ساخته شده و انواع ملک اعم از راه اندازی جدید، فروش فرعی یا مزایده سفارشی کنید.

همچنین می توانید با مشاور املاک ما هم صحبت شوید تا در سفر خرید خانه خود به شما کمک کنند – با شرایط خود مانند مکان های ترجیحی، نوع خانه، اندازه واحد، تصدی زمین و بودجه پیش بینی شده پیش رو باشید.

خرید ملک و زمین از مالزی

خرید ملک و زمین از مالزی

هزینه های مخفی

بسیاری از خریداران مسکن پیش بینی هزینه های اضافی مربوط به خرید ملک در ایران را ندارند. اینها شامل هزینه های وکیل حق تمبر، هزینه های قرارداد خرید و فروش و هزینه های ارزیابی است. برخی از توسعه دهندگان هزینه های حقوقی را جذب می کنند اما خریداران باید بقیه را خودشان تسویه کنند.

پیشنهاد دهید و معامله را ببندید

برای یک دارایی ثانویه، وقتی تصمیم خود را گرفتید و شما و فروشنده در مورد قیمت خرید به توافق رسیدید ، باید سند استاندارد معروف به پیشنهاد نامه را امضا کنید . این سند شامل جزئیات زیر است – نام فروشنده و خریدار، آدرس ملک، قیمت توافق شده، مبلغ ودیعه، اقلامی از جمله اتصالات موجود در فروش. همچنین تاریخ قبل از امضای را مشخص می کند

هنگامی که وکیل شما تمام مدارک لازم را انجام داد می توانید کلیدهای خانه جدید خود را از فروشنده بگیرید. واگذاری املاک باید در تعداد روزهای مشخص شده باشد. برای یک ملک اصلی، یکی از هزینه هایی که باید پرداخت کنید هزینه رزرو از 2٪ یا 3٪ است. این بستگی به مقدار تعیین شده توسط توسعه دهندگان دارد.

خدمات بین المللی املاک در تهران

شرکت خدمات ملکی با سالها تجربه در کار با ایرانیان، خارجی ها و افراد مقیم در کشور های خارجه، می تواند بهترین املاک و مستغلات برای درخواست آپارتمان مبله، ویلا، دفاتر یا کل ساختمان در ایران باشد. مشاوران ما در صحبت کردن به زبان انگلیسی حرفه ای هستند و قوانین را خیلی خوب می شناسند، بنابراین می توانند برای یک خارجی یا مهاجران بسیار مناسب باشند تا خانه ایده آل خود را پیدا کنند.

نمایندگان و مشاوران باتجربه خدمات ملکی می توانند بهترین مشاوره را در مورد ویژگی های محله در اختیار خارجی ها و ایرانیان قرار دهند و بهترین آپارتمان های مبله را با مناسب ترین قیمت به آنها معرفی کنند. کسانی که به دنبال آپارتمان، ساختمان ها، ویلاها یا دفاتر با کیفیت عالی هستند می توانند بلافاصله جهت بهترین خدمات مشاوره در ایران با ما تماس بگیرند.