خرید ملک و زمین از روسیه در ایران به عنوان سرمایه گذاری در املاک و همچنین داشتن ملک در بهترین شهر های ایران مخصوصا برای ایرانی های مقیلم در کشور های خارجی میتواند مزایای خاص خود را به همراه داشته باشد. ایران فرصت های مختلف تجاری را برای کارآفرینان فراهم می کند و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نیز هنگام افتتاح مشاغل در ایران مهم تلقی می شود. به سرمایه گذارانی که مایل به خرید ملک در ایران هستند، توصیه می شود که با مشاوران خدمات ملکی در ارتباط باشید.

تهران و اصفهان دو شهر پیشرفته ایران هستند. این دو شهر سرمایه گذاران خارجی را به خود جلب می کنند و مکان های اصلی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات هستند. با این حال سایر شهرها نیز فرصت های شغلی در ایران را ارائه می دهند و بازار املاک و مستغلات همیشه در حال پیشرفت است.

خرید ملک و زمین از روسیه

مشاوران ما در ایران می توانند مراحل خرید ملک در این کشور را توضیح دهند. ما همچنین می توانیم در تهیه قرارداد خرید و فروش معاملات املاک و مستغلات در تهران کمک کنیم. طبق قوانین ایران، افراد ایرانی مقیم در کشور های خارجی معمولاً مجاز به خرید یا اجاره ملک در ایران هستند، اما موارد استثنایی در این مورد اعمال می شود.

قانون سرزمین ایران پیش بینی کرده است که اشخاص خارجی یا اشخاص حقوقی خارجی نمی توانند دارای املاک ساخته شده در مناطق مرزی باشند. خارجی ها همچنین محدودیت هایی در مورد خرید زمین های کشاورزی در ایران دارند.

هنگام جستجوی یک ملک در ایران، به خارجی ها توصیه می شود که از یک آژانس املاک و مستغلات کمک بگیرند. این خطرات را به حداقل می رساند و از خریدار در برابر کلاهبرداری محافظت می کند.  مشاور املاک ما در ایران می توانندبه شما کمک کنند و در هنگام خرید به شما اطلاع دهند تا مطمئن شوند که همه کارها طبق قانون انجام شده است.

خرید ملک در تهران

روشهای مراقبت دقیق در مورد املاک و مستغلات مسکونی توصیه می شود، با این حال در مورد خریدهای تجاری اجباری می شوند.  این مرحله معمولاً قبل از تملک ملک به اتمام می رسد زیرا این امر به معنی تأیید کامل املاکی است که باید خریداری شود. همچنین مسئولیت مالک آینده این است که قبل از خرید ملک مراحل احتیاط راجع به املاک و مستغلات را درخواست کند. این کار را می توان توسط یک شرکت حقوقی در ایران در مورد جنبه حقوقی معامله و توسط یک معمار یا هر تیم دیگر از متخصصان ساخت و ساز در مورد جنبه فنی معامله انجام داد.

دسته بندی املاک در ایران

همانطور که قبلا ذکر شد، هر شهروند ایرانی می تواند املاک و مستغلات را برای استفاده مسکونی خریداری کند. مشاور املاک ایرانی ما می توانند اطلاعات دقیق در مورد شرایط تحمیل شده به شهروندان مقیم در کشور های خارجی را که علاقه مند به خرید املاک و مستغلات مسکونی هستند ارائه دهند.

جنبه مهم دیگری که هنگام تصمیم گیری برای خرید ملک در ایران باید مورد توجه قرار گیرد، مربوط به دسته بندی املاک و مستغلات است. خوشبختانه قانون مسکن ایران در مورد دسته بندی املاک که تأثیر مثبتی بر قیمت دارند بسیار سختگیرانه است زیرا این قانون انواع مختلف واحدهایی را که می توان از اینجا خریداری کرد در نظر گرفته است.

خرید ملک تجاری در تهران

نه تنها شهروندان خارجی مجاز به خرید ملک در روسیه هستند بلکه شرکت های خارجی نیز مجاز به خرید املاک و مستغلات برای استفاده تجاری هستند. تمایز روشنی بین دو نوع خرید املاک و مستغلات وجود دارد با این حال محدودیت های یکسانی در مورد مناطقی که می توان چنین املاکی را خریداری کرد اعمال می شود. همچنین مواردی وجود دارد که خرید ملک تجاری شامل زمین های کشاورزی است اما در این مورد موارد برجسته است

خرید ملک و زمین از روسیه

خرید ملک و زمین از روسیه

عناصر قرارداد خرید و فروش ملک

هنگام خرید املاک و مستغلات در ایران، قانون قرارداد باید رعایت شود. هنگام خرید املاک و مستغلات مسکونی یا تجاری ایران، عناصر زیر باید در قرارداد خرید و فروش وجود داشته باشد:

  • اطلاعات کامل در مورد ملک، مانند آدرس کامل
  • قیمت کامل ملک
  • اطلاعات مربوط به فروشنده و خریدار
  • شرایط مربوط به پرداخت قیمت
  • روش انتقال ملک به مالک جدید
  • اطلاعات مربوط به کلیه افرادی که در ملک اقامت خواهند داشت در مورد خرید املاک و مستغلات مسکونی.
  • همچنین در صورت توافق فروشنده و خریدار در مورد موارد خاص این موارد باید در قرارداد قید شود.

قرارداد فروش املاک تجاری

قرارداد فروش املاک و مستغلات تجاری کمی متفاوت از ملک مسکونی است به این دلیل که مورد اول وارد مقررات ادغام و معاملات مالکیت می شود. در این حالت قرارداد باید شامل چند عنصر دیگر باشد که در این میان شرح ملک با تمام امکاناتی که روی آن قرار دارد ضمانت نامه ها و بازنمودهای ملک است. شرکت خدمات ملکی ایران می تواند در تهیه توافق نامه خرید و فروش املاک و مستغلات به شهروندان و سرمایه گذاران کمک کند.

مراحل خرید ملک در ایران

پس از یافتن ملکی که نیازهای آنها را برآورده کند خریداران باید با مالک ملاقات کنند و توافق نامه اولیه را تنظیم کنند. این سند کلیه مفاد قرارداد خرید نهایی فروش را شرح می دهد و شامل اطلاعاتی درباره اسناد لازم است.

خریدار باید مطمئن شود که می تواند کل قیمت فروش مذاکره شده برای ملک را تأمین کند. پس از انجام پرداخت و تأیید، هر دو طرف باید قرارداد خرید نهایی را در مقابل یک دفتر اسناد رسمی امضا کنند. توافق نامه پذیرش نیز باید در همان تاریخ انتقال ملک به مالک جدید امضا شود. این سند تأیید می کند که ملک در شرایط قابل قبولی منتقل شده است.

چرا خرید املاک و مستغلات در ایران؟

برخلاف تصور برخی، خرید ملک در ایران گران نیست. با تشکر از قانون مسکن که طبقه بندی دقیق واحدهای املاک را پیش بینی می کند یک ایرانی می تواند مناسب ترین نوع ملکی را که می خواهد خریداری کند انتخاب کند. همچنین اگر کلیه رویه هایی که باید قبل و بعد از توافق با فروشنده به نتیجه برسند سفارشات املاک و مستغلات بسیار مطمئن هستند.

خدمات بین المللی املاک در تهران

مشاوران بین المللی خدمات ملکی ما می توانند در طی مراحل خرید املاک و مستغلات در ایران به وکالت از شما نمایندگی کنند. لطفاً برای ارائه پیشنهاد دقیق با دفتر املاک ایران تماس بگیرید و سپس در مورد خرید ملک در ایران به طور مفصل بحث کنید.

نمایندگان و مشاوران باتجربه خدمات ملکی می توانند بهترین مشاوره را در مورد ویژگی های محله در اختیار خارجی ها و ایرانیان قرار دهند و بهترین آپارتمان های مبله را با مناسب ترین قیمت به آنها معرفی کنند. کسانی که به دنبال آپارتمان، ساختمان ها، ویلاها یا دفاتر با کیفیت عالی هستند می توانند بلافاصله جهت بهترین خدمات مشاوره در ایران با ما تماس بگیرند.