خرید ملک و زمین از امارات

خرید ملک و زمین از امارات در ایران به عنوان سرمایه گذاری در املاک و همچنین داشتن ملک در بهترین شهر های ایران مخصوصا برای ایرانی های مقیلم در کشور های خارجی میتواند مزایای خاص خود را به همراه داشته باشد. بازار املاک در ایران طی 10 سال گذشته به سرعت بالغ شده است. در نتیجه منابع بی شماری برای کمک به جستجوی املاک شما وجود دارد. بیشتر افراد جستجوی خود را از طریق وب سایت هایی که تعداد زیادی لیست املاک را ارائه می دهند، آغاز می کنند.

که در بیشتر موارد با فرد غیر متخصص روبرو خواهند شد و این کار را مشکل خواهد کرد. ما اینجا هستیم تا قوانین مختلف را باز کنیم و شما را در روند خرید ملکی در ایران، از یافتن خانه ای مناسب تا امضای اسناد قانونی راهنمایی کنیم.  خدمات ملکی می تواند به شما در امورات ملکی از قبیل ثبتی، حقوقی، مهندسی و شهرداری توأم با اطلاعات روز به عنوان یک مشاور دلسوز درستکار کمک کند.

خرید ملک و زمین از امارات

هنگامی که جستجوی خود را در چند ویژگی محدود کردید، زمان شروع بازدیدهای ملک است. برای تنظیم قرار ملاقات می توانید با شماره تماس موجود در سایت تماس بگیرید. داشتن یک دوربین برای گرفتن عکس از دارایی و هر ویژگی که شما را نگران می کند مفید است. حافظه شما می تواند تزلزل داشته باشد ، بنابراین داشتن یک سابقه دائمی از بازدیدهای شما مفید است.

چک لیست معیارهای خانه
  • سطح صدا چقدر است؟
  • آیا نور طبیعی از پنجره ها جریان دارد؟
  • چگونه ترافیک به منطقه وارد و خارج می شود؟
  • آیا نقص فیزیکی در این ملک وجود دارد (ترک دیوارها ، شکسته شدن لولاها ، قفل های غیرفعال و غیره …)؟

موارد مورد نظر هنگام خرید ملک

اگر شما یک خانواده دارید، انتخاب فضای زندگی برای رشد فرزندان بسیار حیاتی است. منطقه ای با پارک ها، زمین های فوتبال  مسیرهای دوچرخه سواری، استخرهای شنا و سایر موارد به کودک شما اجازه می دهد تلویزیون و تلفن هوشمند را ترک کند و یک ورزش سالم داشته باشد. بنابراین بسیاری از زندگی ایران در داخل خانه اتفاق می افتد. زندگی در جایی که خانواده شما بتواند قدم بزند یا بدود یا توپ پرتاب کند بسیار حیاتی است. مناطقی که سرسبزی بیشتری دارند به طور کلی فضای زندگی جذاب تری ایجاد می کنند.

فاصله تا مدارس خوب

اگر فرزند خردسال دارید مهم است که در نزدیکی مدارس خوب زندگی کنید، یا اینکه فرزندان خود را به مدارسی که دارای سیستم اتوبوس قوی هستند بفرستید. در تهران بیشتر مدارس غیر دولتی که از امکانات قوی برخوردار هستن در منطقه های بالای شهر وجود دارند، بنابراین خانواده های بیشتری به منطقه های 1 تا 7 نقل مکان می کنند.

خرید ملک و زمین از امارات

خرید ملک و زمین از امارات

ترافیک منطقه

مهم است که در نظر بگیرید که چقدر واقعاً هر روز در جاده خواهید گذرانید. یک حادثه را درون مخلوط بیاندازید و برای رفت و آمد طولانی آماده باشید. زمان ترافیک می تواند افزایش یابد، در حالی که شما هر هفته ساعت ها را صرف رفتن به محل کار خود می کنید. با رفتن هرچه بیشتر افراد به ایران ترافیک به یک نگرانی فزاینده تبدیل می شود. در نتیجه ، تعداد بیشتری در حال حرکت به حومه شهر هستند تا از شلوغی عمومی جلوگیری کنند. هرچند ترافیک در منطقه های فرشته و زعفرانیه و همچنین مناطق اطراف ان بسیار کم می باشد.

حمل و نقل عمومی

بعضی اوقات، خیلی زیاد می شود. شما نمی خواهید از طریق دود و گرد و غبار، سر و صدا، رانندگان بی نظم و انباشت غیرقابل پیش بینی رنج ببرید. برای کاهش درد ترافیک، تهران دارای چندین گزینه حمل و نقل عمومی است که شامل تاکسی، اتوبوس و مترو است. بیشتر جوامع از طریق پیوندهای حمل و نقل قابل دسترسی هستند ، اما هنوز هم مهم است که بدانید جامعه شما چقدر ارتباط خوبی دارد.

فاصله تا مرکز خرید

خانه دوم بسیاری از ساکنان تهران، مراکز خرید بسیاری از نیازهای خانگی، اوقات فراغت و آشپزی یک خانواده را تأمین می کند. با این حال، بسیاری از جوامع تشخیص می دهند که ساختن یک محل برای ساکنان ناخوشایند است

سفر طولانی به خارج از منطقه فقط برای شیر و تخم مرغ. در نتیجه ، شما اغلب فروشگاه های خرده فروشی و سوپرمارکت های کوچکتری را در داخل جوامع خواهید یافت. مطمئن شوید که برای تأمین نیازهای اصلی خانه خود چقدر مجبورید پیش بروید.

روند خرید ملک

هنگام خرید یک ملک، می توانید مستقیماً از توسعه دهنده ، مستقیماً از فروشنده یا از طریق یک عامل املاک خرید کنید و خرید شما ممکن است در بازار اصلی یا ثانویه باشد. بازار اصلی زمانی است که مستقیماً از توسعه دهنده خرید می کنید. قیمت به طور کلی ثابت و معمولاً شامل همه هزینه ها می شود.

خدمات بین المللی املاک در تهران

شرکت خدمات ملکی با سالها تجربه در کار با ایرانیان، خارجی ها و افراد مقیم در کشور های خارجه، می تواند بهترین املاک و مستغلات برای درخواست آپارتمان مبله، ویلا، دفاتر یا کل ساختمان در ایران باشد. مشاوران ما در صحبت کردن به زبان انگلیسی حرفه ای هستند و قوانین را خیلی خوب می شناسند، بنابراین می توانند برای یک خارجی یا مهاجران بسیار مناسب باشند تا خانه ایده آل خود را پیدا کنند.

نمایندگان و مشاوران باتجربه خدمات ملکی می توانند بهترین مشاوره را در مورد ویژگی های محله در اختیار خارجی ها و ایرانیان قرار دهند و بهترین آپارتمان های مبله را با مناسب ترین قیمت به آنها معرفی کنند. کسانی که به دنبال آپارتمان، ساختمان ها، ویلاها یا دفاتر با کیفیت عالی هستند می توانند بلافاصله جهت بهترین خدمات مشاوره در ایران با ما تماس بگیرند.