خرید ملک و زمین از ترکیه

خرید ملک و زمین از ترکیه در ایران به عنوان سرمایه گذاری در املاک و همچنین داشتن ملک در بهترین شهر های ایران مخصوصا برای ایرانی های مقیلم در کشور های خارجی میتواند مزایای خاص خود را به همراه داشته باشد. خدمات بین المللی املاک شرایط خرید هر نوع املاک و مستغلات را در ایران فراهم می کند. ملک مسکونی، ملک تجاری، زمین کشاورزی یا هر نوع زمینه دیگر.

سرمایه گذاران خارجی که قصد خرید املاک و مستغلات در ایران را دارند با مشاور املاک در خدمات ملکی تماس برقرار کنند. اطلاعات مربوط به محدودیت های مربوط به خرید املاک و مستغلات در این کشور نیز توسط شرکت حقوقی ما در ایران ارائه می شود. ما همچنین می توانیم در خرید ملک در تهران مهمترین شهر ایران به شما کمک کنیم.

خرید ملک و زمین از ترکیه

ایران کشوری بزرگ با مناطق زیادی است که می توان در آن املاک خریداری کرد. شهروندان خارجی می توانند املاک مسکونی یا زمینی را که می توانند خانه بسازند خریداری کنند، در حالی که سرمایه گذاران خارجی بسته به نوع فعالیت خود گزینه های مختلفی دارند. لازم به ذکر است که خارجیانی که قصد خرید املاک و مستغلات در ایران را دارند با هدف شروع ساخت و ساز در آن باید پروژه ساختمان را دو سال قبل از شروع ساخت و ساز ارسال کنند.

این پروژه بسته به هدف ساختمان برای تصویب در یکی از وزارتخانه های ایران ارسال خواهد شد. وکلای ما در ایران به شهروندان خارجی توصیه می کنند که برای اطمینان از خالی بودن هرگونه بدهی یا سایر مشکلات فنی، بدون در نظر گرفتن تمایل به خرید ملک در تهران یا شهر دیگر، یک پروسه دقیق مراقبت از املاک و مستغلات را انجام دهند.

خرید و فروش ملک در تهران

دو مرحله برای خرید و فروش املاک و مستغلات در ایران ذکر شد: مرحله اول یافتن ملک و سپس انجام مراحل قانونی . در مرحله بعدی، باید یک مشاور در تهران استخدام کنید که می تواند از طرف خریدار در مورد قرارداد خرید و فروش مذاکره کند. لازم به ذکر است که برای نگهداری دارایی باید 10٪ تا 25٪ قیمت ودیعه به حساب بانکی واریز شود.

سپس می توان توافق نهایی را امضا کرد. قبل از صدور عنوان جدید ملک، باید یک درخواست اولیه توسط مالکان قدیمی و جدید ارائه شود. آخرین مرحله برای خرید ملک در تهران این است که مالک جدید برای انتقال مال و صدور سند مالکیت جدید درخواست خود را به همراه سایر اسناد در اداره ثبت اسناد ثبت کند.

نکاتی در مورد خرید املاک در ایران

به سرمایه گذاران ایرانی مقیم در کشور ها خارجی که قصد خرید ملک در ایران را دارند توصیه می شود مراحل زیر را انجام دهند تا مطمئن شوند که انتخاب درستی انجام داده اند.

  • هنگام تصمیم به خرید املاک و مستغلات در ایران ، برای انتخاب مکان مناسب از کشور بازدید کنید.
  • گزینه های خود را با توجه به قیمت املاک با یک مشاور املاک در میان بگذارید.
  • یک مشاور املاک استخدام کنید تا ملک را از نظر وجود هرگونه مانع بررسی کند ، خصوصاً در مورد املاک تجاری
  • خارجی ها می توانند با دادن وکالت به خدمات ملکی از راه دور املاک را خریداری کنند.
  • سرمایه گذاران خارجی که قصد خرید زمین در ایران را دارند باید بدانند که بیش از چند هکتار زمین نمی توانند خریداری کنند.
  • هزینه های دیگر مربوط به خرید ملک هزینه های ثبت و محضری است
خرید ملک و زمین از ترکیه

خرید ملک و زمین از ترکیه

نحوه خرید ملک در تهران

یک سفر بازرسی برای ایرانیان مقیم در خارج که می خواهند در تهران املاک خریداری کنند توصیه می شود و این برای اطمینان از خرید است. از آنجا که این گزینه ممکن است در اختیار کارآفرینی از خارج از کشور نباشد، توصیه می کنیم با یکی از مشاورین ما در ارتباط باشید و در این زمینه درخواست پشتیبانی کنید. یک سفر بازرسی را می توان در کنار یک مشاور املاک با تجربه در این زمینه توسط یکی از وکلای ما در ایران انجام داد.

چنین بازرسی از وضعیت اولیه برخوردار است و اگر مشکلی در مورد ملکی که می خواهید بخرید وجود دارد. علاوه بر این در زمان خرید ملک در تهران رسیدگی به دلیل املاک و مستغلات اجباری است و مشاوره حقوقی کامل توسط یکی از وکلای ما ارائه می شود.

املاک و مستغلات در ایران

افرادی که هیچ سرنخی از بازار املاک و مستغلات در ایران ندارند و نیاز به خرید ملک دارند باید در زمینه مراقبت های لازم از املاک پشتیبانی حرفه ای را درخواست کنند. چنین روشی کاملاً توصیه می شود و این به این دلیل است که خاصیت کاملاً تأیید شده است. در صورت وجود هرگونه بدهی یا دادخواست مستغلات گزارش کاملی را با اطلاعاتی درباره وضعیت حقوقی ملک ارائه می دهند. همچنین، مجوزهای ساخت و ساز با مقامات محلی تأیید می شوند بخشی از رویه مراقبت از املاک که یکی از وکلای ما در ایران می تواند به شما کمک کند.

خدمات بین المللی املاک در تهران

شرکت خدمات ملکی با سالها تجربه در کار با ایرانیان، خارجی ها و افراد مقیم در کشور های خارجه، می تواند بهترین املاک و مستغلات برای درخواست آپارتمان مبله، ویلا، دفاتر یا کل ساختمان در ایران باشد. مشاوران ما در صحبت کردن به زبان انگلیسی حرفه ای هستند و قوانین را خیلی خوب می شناسند، بنابراین می توانند برای یک خارجی یا مهاجران بسیار مناسب باشند تا خانه ایده آل خود را پیدا کنند.

نمایندگان و مشاوران باتجربه خدمات ملک می توانند بهترین مشاوره را در مورد ویژگی های محله در اختیار خارجی ها و ایرانیان قرار دهند و بهترین آپارتمان های مبله را با مناسب ترین قیمت به آنها معرفی کنند. کسانی که به دنبال آپارتمان، ساختمان ها، ویلاها یا دفاتر با کیفیت عالی هستند می توانند بلافاصله جهت بهترین خدمات مشاوره در ایران با ما تماس بگیرند.