خرید ملک و زمین از چین

خرید ملک و زمین از چین در ایران به عنوان سرمایه گذاری در املاک و همچنین داشتن ملک در بهترین شهر های ایران مخصوصا برای ایرانی های مقیلم در کشور های خارجی میتواند مزایای خاص خود را به همراه داشته باشد. خدمات بین المللی املاک می خواهد شما را در زمینه خرید ملک، اجاره و یا فروش در ایران راهنمایی کند. اگر به دنبال خانه ای برای تعطیلات، سرمایه گذاری، تجاری و هر نوع ملک دیگری در ایران هستید، خدمات ملکی می تواند به شما در امورات ملکی از قبیل ثبتی، حقوقی، مهندسی و شهرداری توأم با اطلاعات روز به عنوان یک مشاور دلسوز درستکار کمک کند.

رسانه ها اغلب در مورد چگونگی طغیان خریداران املاک ایرانی در بازارهایی مانند اروپا صحبت می کنند. برعکس، آنچه بسیاری از خارجی ها درباره آن کم می دانند این است که آیا شما می توانید در یک بازار در حال رشد مانند ایران، ملک مسکونی یا زمین خریداری کنید. در این مقاله اطلاعات مهمی را که باید هنگام خرید، نگهداری و فروش ملک به عنوان یک ایرانی مقیم در کشور های خارجی در ایران بدانید، توضیح می دهم.

خرید ملک و زمین از چین

شما می توانید مستقیماً از طریق توسعه دهندگان، فروشندگان شخصی یا نمایندگی ملک خریداری کنید شما همچنین باید ملک را برای اهداف مسکونی خریداری کنید  ثبت سند رسمی به نام یک تبعه خارجی جرم محسوب می شود، اما  خرید و فروش به شکل مبایعه نامه یا قولنامه ای  تخلف محسوب نمی شود. خرید و فروش اتباع خارجی در ایران در قالب قولنامه است. از این رو اجازه ندارید ملک را اجاره کنید و مانند صاحبخانه رفتار کنید. در مورد نوع ملکی که می خواهید خریداری کنید محدودیتی وجود ندارد که همیشه اینگونه نیست. به عنوان مثال، در سنگاپور جایی که خارجی ها معمولاً نمی توانند خانه های زمینی را خریداری کنند.

ارائه پیشنهاد

ارائه پیشنهاد و پرداخت ودیعه که شامل قیمت و برنامه پرداخت ، از جمله سایر جزئیات است. که در این مرحله مشاور املاک تمامی زوایا رو در نظر میگیرد. پس از پذیرش پیشنهاد، واریز چند درصد از قیمت خرید لازم است.

خرید ملک و زمین از چین

خرید ملک و زمین از چین

قرارداد خرید و فروش

توافق نامه خرید و فروش شامل قیمت فروش ، پرداخت مالیات ، اقساط پرداخت و شرایط پرداخت و همچنین مواردی است کi اگر یک طرف نتواند شرایط توافق نامه را انجام دهد و غیره اتفاق بیفتد.
توصیه می شود ابتدا یک مشاور حرفه ای برای بررسی توافق نامه، که باید محضری نیز باشد درگیر شود. هنگامی که خریدار توافق نامه را امضا کرد باید مبلغی معادل 30-20 درصد از قیمت خرید را پرداخت کند. پس از انتقال موفقیت آمیز سند خریدار درصد باقیمانده را پرداخت می کند و پس از آن خرید انجام می شود.

ثبت قرارداد

به منظور تضمین تحقق حقوق مالکیت در آینده، خریدار می تواند مطابق توافق نامه، برای ثبت آگهی قبلی به آژانس ثبت نام مراجعه کند. پس از ثبت پیش آگهی اگر دارنده حق، بدون ثبت آگهی موافقت خود را برای دفع املاک و مستغلات اعلام کند اثر حق واقعی املاک رخ نخواهد داد.

انتقال املاک و مستغلات

سرانجام  مال غیرمنقول باید از مالک به خریدار منتقل شود. بررسی دقیق املاک بسیار مهم است زیرا هر دو طرف اغلب در قرارداد توافق می کنند، تمام خطرات مرتبط با خانه، از جمله اما نه محدود به خطر آسیب به خانه از زمان تحویل به خریدار منتقل می شود. خریدار با ثبت انتقال، مالک می شود. ثبت انتقال به این معنی است که وقتی ملک از فروشنده به خریدار منتقل می شود ، خریدار سند مالکیت ساختمان را می گیرد.

خدمات بین المللی املاک در تهران

شرکت خدمات ملکی با سالها تجربه در کار با ایرانیان، خارجی ها و افراد مقیم در کشور های خارجه، می تواند بهترین املاک و مستغلات برای درخواست آپارتمان مبله، ویلا، دفاتر یا کل ساختمان در ایران باشد. مشاوران ما در صحبت کردن به زبان انگلیسی حرفه ای هستند و قوانین را خیلی خوب می شناسند، بنابراین می توانند برای یک خارجی یا مهاجران بسیار مناسب باشند تا خانه ایده آل خود را پیدا کنند.

نمایندگان و مشاوران باتجربه خدمات ملکی می توانند بهترین مشاوره را در مورد ویژگی های محله در اختیار خارجی ها و ایرانیان قرار دهند و بهترین آپارتمان های مبله را با مناسب ترین قیمت به آنها معرفی کنند. کسانی که به دنبال آپارتمان، ساختمان ها، ویلاها یا دفاتر با کیفیت عالی هستند می توانند بلافاصله جهت بهترین خدمات مشاوره در ایران با ما تماس بگیرند.