خرید ملک از ایالات متحده آمریکا

خرید ملک از ایالات متحده آمریکا در ایران به عنوان سرمایه گذاری در املاک و همچنین داشتن خانه در بهترین شهر های ایران همچون تهران میتواند یک انتخاب منحصر به فرد باشد. خدمات بین المللی املاک می خواهد شما را در زمینه خرید ملک، اجاره و یا فروش در ایران راهنمایی کند. اگر به دنبال خانه ای برای تعطیلات، سرمایه گذاری، تجاری و هر نوع ملک دیگری در ایران هستید، خدمات ملکی می تواند به شما در امورات ملکی از قبیل ثبتی، حقوقی، مهندسی و شهرداری توأم با اطلاعات روز به عنوان یک مشاور دلسوز درستکار کمک کند.

ایرانیان مقیم در ایالات متحده آمریکا مجاز به خرید ملک در ایران برای اهداف مسکونی، تجاری هستند. خرید خانه آسانتر از اجاره خانه در ایران است بنابراین متقاضیان ترجیح می دهند خانه ای برای خود خریداری کنند. همچنین داشتن املاک در شهر های مختلف ایران و همچنین منطقه های لوکس در تهران میتواند مزایای بخصوصی را داشته باشد.

خرید ملک از ایالات متحده آمریکا

اگر در ایالات متحده زندگی می کنید اما در نظر دارید یک حرکت در خارج از کشور انجام دهید، در واقع خوش شانس هستید بازار مسکن در ایران به طور خارق العاده ای دوستانه و مناسب برای هر شخص است که می خواهد در سراسر کشور سرمایه گذاری کند. دولت ایران محدودیت هایی را حفظ نمی كند و هزینه های پنهانی مانند هزینه های تمبر اضافی را برای افرادی كه به دنبال سرمایه گذاری در خانه یا دارایی هوشمند در ایران است نمی گیرد. در واقع تجربه خرید خانه در ایران ممکن است خیلی متفاوت از تجربه در کشورهای دیگر باشد.

وقتی نوبت به فرصت های سرمایه گذاری می رسد، تعداد کمی از کشورها به اندازه ایران از سرمایه گذاران پذیرا و مهربان هستند. مزایای قابل توجهی در سرمایه گذاری در ایران مقایسه با بسیاری از کشورها وجود دارد، مانند ایمنی سرمایه گذاری. با برخی برنامه ریزی های دقیق می توان از پرداخت هرگونه مالیات هزینه یا دام اضافی جلوگیری کرد. فقط مطمئن شوید که قبل از خرید با مشاوران خدمات ملکی ما در تهران مشورت کنید.

خریدی املاک در ایران

چه یک سرمایه گذار بین المللی باشید، چه یک ایرانی مقیم در ایالات متحده، خرید در یک بازار نا آشنا می تواند دلهره آور باشد. مشاور املاک ما به شما کمک می کند تا شروع کنید. نحوه انجام معاملات املاک و مستغلات ایران ممکن است با کشورهای دیگر متفاوت باشد. هر کشور قوانین خاص خود را در مورد خرید املاک و مستغلات دارد، از جمله نوع قرارداد خرید مورد استفاده روش بسته شدن فروش و حتی وظایف و عناوین افراد درگیر.

به ویژه خریداران مقیم در کشور های خارجی باید زمانی را برای یافتن متخصصان واجد شرایط و باتجربه اختصاص دهند تا انها را در روند خرید املاک و مستغلات راهنمایی کنند. نمایندگانی که دوره های تکمیلی را گذرانده اند دارای مشخصات متخصص املاک بین المللی هستند.

خرید ملک از ایالات متحده آمریکا

خرید ملک از ایالات متحده آمریکا

خرید و فروش ملک در ایران

اگر به زبان فارسی تسلط ندارید، یا صحبت کردن به زبان انگلیسی را ترجیح می دهید، نمایندگان و مشاوران ما به چندین زبان زنده در دنیا تسلط دارند که شما را در خصوص نوع قرار دادها، برگه ها و تمامی موارد مربوط به خرید یک ملک راهنمایی میکنند.

داشتن یک مشاور خدمات ملکی واجد شرایط در کشور بزرگی همچون ایران مدتی طول خواهد کشید. اما نگران نباشید ما در مشاوره خدمات بین المللی املاک تخصص داریم که به خریداران بین المللی و داخلی کمک می کنیم تا دقیقاً خانه های مورد نظر خود را بیابند و خریداری کنند و این کار را با قیمت مناسب انجام دهند. خواه به دنبال یک ملک سرمایه گذاری، خانه اصلی، آپارتمانی برای فرزند خود، یا خواهان تجارت ملک سرمایه گذاری خود در ایران هستید ما برای کمک به شما هستیم.

مالیات خرید ملک

فروشنده باید کلیه مالیات ها را پرداخت کند و گواهی مالیات و هزینه ها را دریافت کند. شماره این گواهی باید توسط دفتر اسناد رسمی به سند اضافه شود. هرچند هزینه مالیات در ایران نسبت به کشور های دیگر بسیار پایین می باشد اما بسته به نوع قیمت ملک و همچنین منطقه قیمت ها متفاوت می باشد.

خدمات بین المللی املاک در تهران

شرکت خدمات ملکی با سالها تجربه در کار با ایرانیان، خارجی ها و افراد مقیم در کشور های خارجه، می تواند بهترین املاک و مستغلات برای درخواست آپارتمان مبله، ویلا، دفاتر یا کل ساختمان در ایران باشد. مشاوران ما در صحبت کردن به زبان انگلیسی حرفه ای هستند و قوانین را خیلی خوب می شناسند، بنابراین می توانند برای یک خارجی یا مهاجران بسیار مناسب باشند تا خانه ایده آل خود را پیدا کنند.

نمایندگان و مشاوران باتجربه خدمات ملک می توانند بهترین مشاوره را در مورد ویژگی های محله در اختیار خارجی ها و ایرانیان قرار دهند و بهترین آپارتمان های مبله را با مناسب ترین قیمت به آنها معرفی کنند. کسانی که به دنبال آپارتمان، ساختمان ها، ویلاها یا دفاتر با کیفیت عالی هستند می توانند بلافاصله جهت بهترین خدمات مشاوره در ایران با ما تماس بگیرند.