خرید ملک در تبریز

خرید ملک در تبریز را به ما بسپارید که به صورت 24 ساعته اماده مشاوره ملکی به شما هموطنان عزیز در داخل و خارج ایران هستیم. داشتن ملک در بهترین مناطق تبریز مخصوصا برای ایرانی های مقیلم در کشور های خارجی میتواند مزایای خاص خود را به همراه داشته باشد. مؤسسه خدمات ملکی با سابقه طولانی مدت در این حرفه و بکارگیری مشاوارن متخصص و متعهد در زمینه املاک و همچنین ابعاد مختلف مربوط از قبیل ثبتی، حقوقی، مهندسی و شهرداری توأم با اطلاعات روز آن را به عنوان یک مشاور دلسوز درستکار و راستگو محضر شما اساتید ارجمند و معظم تقدیم نماید.

تبریز در ارتفاع 1340 متری از سطح دریا  619 کیلومتری شمال غربی تهران ، دومین شهر بزرگ ایران تا اواخر دهه 1960 و یکی از پایتخت های سابق آن (با سرشماری سال 1992 یک میلیون و 400 هزار نفر) در تبریز واقع شده است دره ای در شمال یال بلند کوه سهند. این دره به دشتی باز می شود که به آرامی به انتهای شمالی دریاچه ارومیه 60 کیلومتری غرب می رسد.

خرید ملک در تبریز

شهر تبریز با پیشینه ای بسیار غنی در گذشته دارای بناهای تاریخی بسیاری بود. متأسفانه بسیاری از آنها در حملات مکرر نیروهای خارجی، سهل انگاری دولتهای حاکم، و همچنین بلایای طبیعی مانند زلزله و سیل نابود شدند. آنچه اکنون باقی مانده است بیشتر مربوط به ایلخانیان، صفویان و قاجارها است. برخی از بناهای تاریخی شاهکارهای بی نظیر معماری هستند.

میدان شهرداری مرکز شهر خرید ملک در تبریز است که در جنوب غربی آن ساختمان تحمیلی شهرداری قرار دارد. ایستگاه راه آهن (5 کیلومتری مرکز شهر) در لبه غربی شهر است. رودخانه قوری چای از طریق تبریز عبور می کند و بیشتر مکانهای دیدنی بازدید کننده در جنوب این رودخانه و در امتداد یا شمال خیابان امام خمینی است.

مردم شهر تبریز

مردم تبریز بسیار مهمان نواز و مشهور هستند که جنبه های کیفی و زیبایی آشپزی را بسیار بالا می دانند و بنابراین چنین توجهی به غذاها و آشپزی یکی از برجسته ترین جنبه های فرهنگ آنها است. بنابراین، لذت بردن از نشستن قبل از شکوفایی یک میز رنگارنگ با غذاهای بسیار تزئین شده و چشم نواز که برای میهمانان و بازدید کنندگان سرو می شود یکی از تجربه های شادی آور است که گردشگران را هنگام بازدید از تبریز خوشحال می کند. این شهر همچنین یک شهر صنعتی است و صنایع سنگین و سبک بسیاری در سراسر شهر در حال فعالیت هستند که نه تنها در اقتصاد ایران بلکه در کشورهای همسایه نیز نقشی قابل توجه دارند.

بهترین محله های شهر تبریز

گرانترین مبلغ خرید ملک مربوط به منطقه های خوب تبریز می شود که میتوان عوامل مهمی را نام برد همچون اب و هوا، دسترسی ها و از همه مهمتر امکانات مربوط به این منطقه ها می باشد.

  • ولیعصر
  • ائل گلی
  • زعفرانیه
  • میرداماد

آب و هوای تبریز

تبریز شهری کوهستانی است و نزدیک به نیمی از سال تپه های واقع در حومه آن پوشیده از برف است و به همین دلیل تابستان و خنک نیز دارد، از این رو مقصد سفر ایده آل برای سفرهای تابستانی و زمستانی است.

بازار بزرگ تبریز

با گشت و گذار در مرکز تبریز، به ویژه خیابان مطهری به زور یادآوری می شود که این یک شهر تجاری است: نمی توان بازار بسیار پوشیده و قرن پانزدهم آن را که مساحت آن یک کیلومتر مربع است اشغال کرد. این در حال حاضر از تنوع کالای خود بسیار کاسته شده است اما هنوز هم مکانی عالی برای گم شدن ناامیدانه در میان شکوههای معماری غبارآلود آن است. سبک معماری کاروانسراهای متعدد مساجد و مدارس زیبایی و شکوه بیشتری به این مجموعه افزوده است. اطلاعات دقیق در مورد تاریخچه و مبدا بازار در دسترس نیست.

با این حال بناهای تاریخی مانند مسجد جامع مدرسه طالبیه و مدرسه صادقیه نشان می دهد که این مجموعه یکی از قدیمی ترین بناهای شهر است. ساختار فعلی بازار به سالهای پایانی سلسله زند (1777-1750 میلادی) برمی گردد. بازار کهربا این مجموعه دارای گنبدها و طاق های آجری مرتفع است. این شامل چندین بازار کوچک یا بازارچه است که هرکدام برای صنفی و صنعت خاصی است. تولید فرش تجارت اصلی است، اما تبریز همچنین به دلیل ظروف نقره و جواهرات مشهور است. بازار ادویه یکی از تندترین و چشمگیرترین بازارهای ایران مکانی عالی برای برداشت حنا است. به دنبال کلاه های سنتی آذری شبیه کلاه های کولی های اروپای غربی باشید.

خرید ملک در تبریز

خرید ملک در تبریز

آژانس بین المللی خدمات ملکی

اکنون هیچ چیز برای شما آسانتر از جستجوی مشاور املاک شخصی در وب سایت خدمات ملکی ایران نیست. این آژانس از قبل مکان های خوب و دنج را برای شما ایرانیان مقیم خارج انتخاب کرده و بر روی هر انتخاب یک برچسب قیمت مناسب قرار داده است. می توانید عکس های مختصری از مکان را ببینید و برای اطلاعات بیشتر با نماینده ما در تماس باشید.

مسجد آبی تبریز

مسجد آبی (یا مسجد کبود) در ضلع شمالی خیابان امام خمینی (ره) سازه ای قرن پانزدهم است که توسط یکی از زلزله های مکرر خرید ملک در تبریز تخریب شده است. علیرغم نشان دادن ویرانی متاسف اخیراً با نهایت مهارت بازسازی شد. به دلیل کاشی های آبی که در تزئینات داخلی و خارجی مسجد استفاده شده است، به عنوان فیروزه اسلام شناخته شده است. آنچه از این مسجد باقی مانده شاهد عظمت و شکوه قبلی آن است.

کلیساهای مقدس

از ابتدای روز مسیحیت جامعه قابل توجهی از ارامنه در تبریز وجود داشته است و این شهر دارای تعدادی کلیسا از جمله کلیسایی که مارکوپولو در سفرهای خود ذکر کرده است دارای مباهات است.

امروزه تبریز دارای شش کلیسا است که مهمترین آنها عبارتند از: کلیسای مقدس Serkis واقع در محله ارمنی تبریز بارون آواک که در سال 1845 بازسازی شده است. احتمالاً جالبترین و قدیمی ترین کلیسای مقدس مریم مقدس است که در سال 1785 در گوشه خیابان شریعتی شمالی و خیابان جمهوری ساخته شده است. کلیسای Able Mary که در سال 1910 ساخته شده است و در محله میار میار تبریز قرار دارد.

ال گولی تبریز

قبل از عزیمت از تبریز، ال گلی یا پارک ملی (شاه گلی سابق) یک باغ دلپذیر تپه و پارک در اطراف یک دریاچه مصنوعی به مساحت 54675 متر مربع به سبک باغ تخت بسیار کوچکتر در شمال شیراز یا قصر قاجار در شمال تهران. ال گلی تنها 4 کیلومتری جنوب پایین دست خرید ملک در تبریز مکانی بسیار دوست داشتنی است که جای تامل دارد. این یک تفریحگاه آخر هفته محبوب برای مردم محلی است.

تپه ای در ضلع شرقی پارک با پله ها به استخر منتهی می شود و یک چشمه از بالای تپه به سمت استخر روان می شود. در مرکز استخر یک ساختمان شش ضلعی بزرگ وجود دارد. گفته می شود خود این استخر در زمان پادشاهان آق قویونلو ساخته شده است. با این حال توسط صفوی تمدید شد. در زمان حکومت قهرمان میرزا، فرزند عباس میرزا از خاندان قاجار، به طور اساسی ترمیم شد. ساختمان ها و بناهای مربوط به این منطقه لوکس می باشند و میتوان شاهد معماری های بینظیری باشیم.

خدمات بین المللی املاک در تهران

شرکت خدمات ملکی با سالها تجربه در کار با ایرانیان، خارجی ها و افراد مقیم در کشور های خارجه، می تواند بهترین املاک و مستغلات برای درخواست آپارتمان مبله، ویلا، دفاتر یا کل ساختمان در تبریز باشد. مشاوران ما در صحبت کردن به زبان انگلیسی حرفه ای هستند و قوانین را خیلی خوب می شناسند، بنابراین می توانند برای یک خارجی یا مهاجران بسیار مناسب باشند تا خانه ایده آل خود را پیدا کنند.

نمایندگان و مشاوران باتجربه خدمات ملک می توانند بهترین مشاوره را در مورد ویژگی های محله در اختیار خارجی ها و ایرانیان قرار دهند و بهترین آپارتمان های مبله را با مناسب ترین قیمت به آنها معرفی کنند. کسانی که به دنبال آپارتمان، ساختمان ها، ویلاها یا دفاتر با کیفیت عالی هستند می توانند بلافاصله جهت بهترین خدمات مشاوره در منطقه با ما تماس بگیرند.