خرید ملک و زمین مسکونی

خرید ملک و زمین مسکونی را به ما بسپارید که به صورت 24 ساعته اماده خدمات ملکی به شما هموطنان عزیز در داخل و خارج ایران هستیم. شما یک ایده برای پیشرفت کامل دارید. تمام برنامه های شما در حال اجراست و شما آماده هستید تا خرید نهایی را انجام دهید. وقت آن است که ملک و یا قطعه زمین مسکونی را پیدا کنید که رویای شما را به واقعیت تبدیل کند. اما شما از کجا شروع می کنید؟ در دنیای منطقه بندی، مسائل زیست محیطی، نگرانی های مربوط به ساخت و ساز و قوانین مربوط به استفاده از زمین، خرید و فروش زمین می تواند یک کار ترسناک باشد.

خرید ملک و زمین مسکونی

وقتی تمام جزئیات پیچیده ای را که به توافق نهایی می رسد در نظر می گیرید، دقت کافی می تواند باعث موفقیت یا شکستن شما شود. بدون تحقیق کامل ممکن است شما به املاک مورد نیاز خود پایان دهید یا با یک قطعه زمین که نمی توانید به روشی که در نظر گرفته اید استفاده کنید.

خوشبختانه داشتن یک مشاور املاک حرفه ای در کنار خود می تواند روند کار را بسیار نرمتر کرده و به شما در به حداکثر رساندن بازده خود کمک کند. اما به عنوان یک خریدار شما مطمئناً می توانید نقش خود را برای اطمینان از بهترین نتیجه ممکن انجام دهید.

پنج نکته هنگام خرید ملک و زمین مسکونی 

منطقه بندی: اول و مهمتر از همه باید منطقه بندی زمینی که قصد خرید دارید را بدانید. قوانین پهنه بندی – که مقررات مربوط به استفاده از زمین یا دستورالعمل های مربوط به منطقه بندی نیز نامیده می شوند – روشهای استفاده از یک منطقه خاص از زمین را تعیین می کند.

به عنوان مثال، شما ممکن است برنامه ای برای ساخت یک کاربری مختلط در قطعه زمین خود داشته باشید اما برای استفاده تجاری منطقه بندی شده است. در این حالت شما احتمالاً می خواهید در مورد قرارداد خرید مشروط بر منطقه بندی مجدد ملک یا به دست آوردن واریانس مذاکره کنید. هر دوی اینها ممکن است زمانبر باشد و به هزینه های حرفه ای دیگری نیز نیاز داشته باشد و باعث شود شما بخواهید از این قطعه زمین خاص عبور کنید.

وقتی صحبت از برنامه های شغلی آینده شما می شود، تقسیم بندی تقریباً بر همه چیز تأثیر می گذارد. این می تواند سطح سر و صدا، علائم مسکونی، مقررات پارکینگ، مدیریت پسماند و موارد دیگر را کنترل کند. بنابراین قبل از امضای قرار داد حتماً تمام قوانین پیمایش را بررسی کنید. و به یاد داشته باشید، برخی از زمین ها می توانند برای مصارف متعدد منطقه بندی شوند. کارگزار شما می تواند در هنگام تعیین منطقه بندی متناسب با نتیجه شما ، کادرها را برای شما بررسی کند.

خدمات بین المللی املاک

شفافیت خدمات ارائه شده توسط خدمات ملکی بالاست و از طریق خدمات مشاوره سریع ما با کلیه هزینه های مورد نیاز آشنا می شوید. می توانید از نماینده خود بخواهید که آنها را در روزهای قبل از تاریخ جابجایی برای شما آماده کند. مهم است که بدانید به عنوان یک علامت تجاری ثبت شده ، لازم نیست همزمان از طریق بازرسی و ثبت محلی اقدام کنید.

خدمات رفاهی

هرگز تصور نکنید که سرویس های خاصی در ملک شما در دسترس خواهد بود – همیشه زودتر از موعد از آنها سوال کنید. اگر در حال توسعه در زمین هستید، این یک مرحله مهم برای تأمین هزینه است زیرا هزینه های پنهان وارد خواهد شد. اگر شهر انواع خدمات مورد نیاز شما را ارائه نکند، آیا قادر به تهیه آنها خواهید بود؟ آیا دسترسی به سیستم سپتیک وجود دارد؟ اب؟ برق؟ گاز؟ تلفن؟ بسته به نوع در نظر گرفته شده خود، شما نیاز به تأمین تجهیزات مناسب برای انجام کار خود دارید. سؤال کنید که آیا برخی از خدمات قبل از خرید به سایت شما گسترش یافته است یا خیر.

محدودیت های اعمال

شما جستجو کرده اید و معتقدید که قطعه زمین مورد نظر برای توسعه را پیدا کرده اید. این منطقه به درستی منطقه بندی شده است، خدمات آب و برق به راحتی در دسترس است. با این وجود، ممکن است یک مسدود کننده دیگر مانع از ایجاد محدودیت های اعمال شده توسط ملک شود.

خرید ملک و زمین مسکونی

خرید ملک و زمین مسکونی

محدودیت های سند برای تعیین چگونگی استفاده مالکان متوالی از زمین ایجاد می شود. به عنوان مثال ، ممکن است محدودیتی در زمین وجود داشته باشد که توسعه مسکونی را ممنوع می کند حتی اگر به درستی برای چنین مواردی منطقه بندی شده باشد.

محدودیت ها می تواند شامل موارد استفاده بعدی از ملک تا ارتفاع ساختمان، مشخصات ساختمان ها نگهداری از املاک و سایر مسئولیت های مربوط به زمین باشد. به طور معمول، محدودیت های سند برای کلیه دارندگان عنوان در آینده اعمال می شود.

این محدودیتها از احکام منطقه بندی برتری دارند. بنابراین حتی اگر می توانید زمینی را پیدا کنید که متناسب با کاربرد شما باشد محدودیت هنوز هم می تواند مانع از اجرای برنامه ریزی شده شما شود.

دسترسی ها

اطمینان از اینکه زمین متناسب با نیازهای آینده شامل دسترسی است، یک الزام است. آیا برای اضافه کردن پارکینگ و فضای مناسب برای ورود مناسب و مسافرخانه، فضای اضافه ای وجود دارد؟ آیا موقعیت مکانی برای مهمانان آینده شما مناسب است؟ رقابت در این نزدیکی چیست؟ آیا رسیدن به بزرگراه های بزرگ و مسیرهای حمل و نقل آسان است؟ داشتن یک برنامه مشخص برای زمین شما به شما کمک می کند تا سؤالاتی را که باید بپرسید تعیین کنید.

هنگام حل و فصل یک ملک مکان را به خاطر بسپارید! دسترسی همچنین شامل سهولت ورود و خروج تجهیزات ساختمانی به سایت در مرحله توسعه است.

توپوگرافی و طراحی

آخر لازم است تا توپوگرافی و طراحی زمین مورد نظر برای خرید را بررسی کنید. در اینجا برخی از موضوعاتی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید:

  • محیط زیست (کیفیت خاک، لوله های زیرزمینی، مخازن ذخیره زیرزمینی و غیره)
  • شیب زمین
  • مناطق سایه دار یا آفتابی

در پایان می توان به تمام این نگرانی ها رسیدگی کرد بنابراین شما زمینی پیدا می کنید که بیشترین بازده را داشته باشد و موفقیت آینده را تضمین کند.

خدمات املاک در تهران

در خدمات ملکی، ما مشتریان را از طریق تمامی امکانات در هر مرحله از معاملات زمین راهنمایی می کنیم تا شما بهترین ارزش را کسب کنید. ما دوست داریم در خرید یا فروش سرمایه گذاری زمین به شما کمک کنیم. شما می توانید به مجموعه کامل لیست های ما در اینجا دسترسی داشته باشید.

نمایندگان و مشاوران باتجربه خدمات ملکی  می توانند بهترین مشاوره را در مورد ویژگی های محله در اختیار خارجی ها و ایرانیان قرار می دهند و بهترین ملک های مسکونی را با مناسب ترین قیمت به آنها معرفی کنند. سفارتخانه ها یا شرکت هایی که در هر منطقه از تهران واقع شده اند یا کسانی که به دنبال آپارتمان، ساختمان ها، ویلاها یا دفاتر با کیفیت عالی هستند می توانند بلافاصله جهت بهترین خدمات مشاوره در منطقه با ما تماس بگیرند.