مشاور املاک تهران
مشاور املاک تهرانReviewed by سید محمد سیدی on Nov 15Rating: 5.0

مشاور املاک تهران مزایای مشاور املاک این روزها هر کسی می تواند هر چیزی را – از صنایع دستی خانگی گرفته تا ماشین را در اینترنت با کمک وب سایت های آماده بفروشد. اما فقط به این دلیل که کاری را می توان انجام داد، نشان بر تصمیم عاقلانه عاقلانه نیست. حداقل در تئوری، ممکن است به نظر برسد که اینترنت خانه شما را به‌عنوان یک خانه کلنگی برای فروش توسط مالک آسان‌تر می‌کند، اما همکاری با یک مشاور املاک برای فروش ملک شما چندین مزیت ملموس دارد که سایت نمی‌تواند. قبل از اینکه خودتان سعی کنید خانه خود را بفروشید، هنگام همکاری با یک مشاور املاک برای فروش خانه خود، مزایای زیر را در نظر بگیرید.

مشاور املاک تهران

89 درصد از فروشندگان خانه از یک مشاور املاک برای فروش خانه خود کمک دریافت کردند و دلیل خوبی هم داشت. یک مشاور املاک به طور متوسط ​​12 سال سابقه کار در زمینه املاک و مستغلات دارد. این به آنها تجربه و دانش می دهد تا راهنمایی هایی در مورد بازار محلی ارائه دهند تا قیمت دقیق بازار را تعیین کنند و سپس خانه را به بازار عرضه کنند. تعیین قیمت مناسب خانه شما برای بازار محلی یکی از مهم ترین عوامل در فروش سریع ملک است – و یک مشاور املاک واجد شرایط منبع عالی برای بازار محلی و آنچه در مورد قیمت خانه می گذرد است.

نمایندگان به فناوری پیشرفته دسترسی دارند

مشاوران املاک ممکن است به اینترنت و فناوری مشابهی که شما دسترسی دارید دسترسی داشته باشند، اما کارگزاران معمولا ابزارهای بهتری برای استفاده از قدرت عالی آن برای فروش خانه شما دارند. بیشتر مشاوران املاک و مستغلات پول زیادی را صرف فناوری می کنند و اکثر آنها حساب های رسانه های اجتماعی فعال و قدرتمندی دارند که از آنها برای جذب خریداران و سایر نمایندگان برای کمک به فروش خانه شما استفاده می کنند. مشاوران املاک و مستغلات به زبان املاک صحبت می کنند و کلمات و عبارات مناسب را برای استفاده در لیست خانه می دانند تا بیشترین خریداران و نمایندگان بالقوه را به خانه کلنگی شما برای فروش جذب کنند.

نمایندگان مذاکرات فروش خانه را انجام می دهند

مذاکره در مورد قیمت خرید یا فروش می تواند یک تجارت دشوار باشد. یک مشاور املاک با تجربه می تواند با انجام مذاکرات برای شما به فروشنده خانه کمک کند تا بهترین قیمت را دریافت کند. نماینده شما در قبال شما مسئولیت امانتداری دارد، به این معنی که آنها از نظر قراردادی و اخلاقی موظفند هر کاری که در توان دارند برای نمایندگی از منافع شما انجام دهند. و از آنجایی که آنها معمولاً مانند اکثر فروشندگان خانه وابستگی عاطفی به خانه ندارند، می توانند در مذاکرات فروش عینی تر و مستقیم تر عمل کنند.

نمایندگان در زمان فروشنده خانه صرفه جویی می کنند

فروش خانه شما یک امر 24 ساعته است. اگر خودتان خانه‌تان را به‌ می‌فروشید، آیا در تمام ساعات روز و بعدازظهر آماده پاسخگویی به سؤالات خریداران و نمایندگان آنها هستید؟ آیا حاضرید همه چیز را رها کنید و در طول روز کاری عادی میزبان یک نمایش باشید؟ و آیا برای تهیه مطالب بازاریابی، پست ها و آگهی های تبلیغاتی برای خانه وقت دارید؟ یک متخصص املاک و مستغلات برای شما کار می کند، بنابراین آنها زمان و تجربه لازم برای همه این رویدادهای مهم و وقت گیر را دارند.

کارگزاران اسناد را آماده می کنند

فروش خانه با مدارک قانونی زیادی همراه است. برای فروشنده خانه ناآگاه، این کاغذبازی می تواند یک باتلاق و یک راز کامل باشد. به جای اینکه خودتان درگیر مسائل فنی شوید، دریافت خدمات یک مشاور املاک برای فروش خانه به شما امکان می دهد از تخصص و آموزش آنها استفاده کنید. به عنوان بخشی از خدمات خود، آنها مطمئن خواهند شد که هر سند لازم گنجانده، تکمیل و امضا شده است. آنها همچنین مطمئن خواهند شد که موارد مهمی را که می تواند بر فروش خانه شما تأثیر منفی بگذارد، شناسی کنند.

مشاور املاک تهران

مشاور املاک تهران

یک مشاور املاک قوانین و مقررات را می داند

قوانین و مقررات مربوط به فروش خانه همیشه در حال تغییر هستند. قوانین محلی همگی بر فروش خانه حاکم هستند. قوانین به طور مکرر تغییر می کنند و البته از مکانی به مکان دیگر متفاوت است. از آنجایی که املاک و مستغلات شغل تمام وقت یک نماینده است، آنها از تمام تغییرات در قوانین مربوط به املاک مطلع هستند. مشاور املاک شما به فروشندگان خانه کمک می کند تا قوانین و مقررات را دنبال کنند.

در حالی که کارگزاران املاک و مستغلات برای فروش خانه کمیسیونی به عنوان غرامت دریافت می کنند، شما به عنوان فروشنده خانه پاداش های زیادی برای این کمیسیون دریافت می کنید. نماینده شما سخت کار می کند تا کمیسیون خود را به دست آورد و به یاد داشته باشید که تا زمانی که خانه کلنگی شما واقعاً فروخته نشود، غرامت دریافت نمی کند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *