مشاور املاک زعفرانیه تهران
مشاور املاک زعفرانیه تهرانReviewed by سید محمد سیدی on Jul 21Rating: 5.0

مشاور املاک زعفرانیه تهران با 30 سال سابقه در حوزه مشاور املاک در شمال تهران همراه با تیم قدرتمند و حرفه ای حقوقی و وکلای خبره موجب می شود تا بتوانیم با توجه به نیاز های هم میهنان عزیز چه در خارج از ایران و چه در داخل از ایران امورات مربوط به املاک را پردازش نمائیم. هنگامی که نوبت به خرید و فروش خانه کلنگی شما می رسد، استخدام یک متخصص برای راهنمایی شما در این روند می تواند باعث صرفه جویی در هزینه و سردرد شما شود. وجود یک شخص در کنار شما که به نکات ظریف بازار کاملاً تبحر داشته و به شما کمک می کند تا بهترین معامله ممکن را کسب کنید هزینه دارد.

مطمئناً شما این امکان را دارید که خانه خود را بدون کمک نماینده خریداری کنید یا خانه خود را همانطور که صاحب آن برای فروش می گذارد در بازار قرار دهید. اما اگر با روند خرید یا فروش آشنا نیستید ممکن است از مراحل لازم صرف نظر کنید ، خواه عدم رفع رنگ لایه برداری یا از دست دادن مهلت دقت لازم در هنگام قرارداد. همچنین ممکن است دریابید که در زمینه مذاکره در مورد معامله در یک سطح بازی مساوی نیستید این بدان معناست که در نهایت می توانید هزینه خرید بیشتری را پرداخت کنید یا درآمد کمتری را در فروش بدست آورید.

مشاور املاک زعفرانیه تهران

اولین قدم برای یافتن مشاور املاک مناسب تعیین نوع کمکی است که شما نیاز دارید. یک خدمات ملکی و مستغلات می توانند در مراحل خرید یا فروش خانه از ابتدا تا انتها به عنوان راهنمای شما عمل کنند بنابراین نترسید که حتی اگر هنوز آماده نیستید خانه خود را به بازار عرضه کنید برای فروشندگان آوردن یک عامل زودتر و نه چندان دور احتمال اقدامات غیرضروری در آماده سازی خانه برای بازار را از بین می برد. در طول مصاحبه های اولیه نماینده شما احتمالاً در خانه شما گشت و گذار خواهد کرد و به شما می گوید کدام یک از به روزرسانی ها تعمیرات و بازسازی ها به شما کمک می کند پول بالاتری برای ملک دریافت کنید.

چه در حال خرید و چه در فروش باشید ممکن است بخواهید یک خدمات ملکی پیدا کنید که منحصراً با مشتریانی در آن طرف معامله کار می کند – به عنوان مثال یک نماینده خریدار انحصاری. در مواقعی دیگر ،ممکن است دریابید که یک نماینده در یک تیم کار می کند که به افراد اجازه می دهد تا در خرید و فروش تخصص داشته باشند در حالی که هنوز متحد هستند و به شما کمک می کنند خدمات کاملی را به شما ارائه دهیم. یک تیم همچنین ممکن است افراد حرفه ای غیرمجاز را برای کمک به بازاریابی نمایش خانه و موارد دیگر استفاده کند.

سوالاتی برای پرسیدن از یک مشاور املاک

در آن ملاقات اولیه با آژانس املاک و مستغلات بالقوه خود سراغ سوالاتی بروید که به شما کمک می کند تجربه، دانش منطقه و میزان مهارت فرد را از نظر شخصیتی و ارتباطات برای فرد ارزیابی کنید یا خیر. چه در حال خرید و چه در فروش باشید می خواهید اطمینان داشته باشید که نماینده شما قصد دارد از شما دفاع کند و به نفع منافع شما کار کند.  برای یک معامله موفق شما باید مایل باشید به بنگاه املاک و مستغلات خود اعتماد کنید. اگر در انجام این کار مردد هستید شاید آن نماینده مناسب شما نباشد.

تعداد مشتری شما در یک زمان به طور متوسط ​​چقدر است؟ شما می خواهید بدانید که در صورت لزوم قادر خواهید بود با نماینده خود تماس بگیرید ، و نمی خواهید از این طریق برای سایر مشتریان منتقل شوید. اگر نماینده لیست طولانی مشتری دارد از آنها بپرسید که چگونه بار را متعادل می کنند و آیا اعضای تیم دیگری هستند که کمک می کنند. چه منطقه ای را تحت پوشش خود قرار می دهید؟ تجربه یک مشاور املاک فقط در صورتی مفید است که وی با منطقه ای که در آن خرید یا فروش می کنید آشنا باشد. اگر نماینده شما با محله هایی که در نظر دارید آشنا نیست ، شخصی را پیدا کنید که در آن مکان باشد.

بررسی قرارداد

اگر خانه ای می فروشید از شما خواسته می شود قراردادی را با نماینده لیست خود ببندید که کل کارمزدی را که شما هنگام فروش ملک پرداخت خواهید کرد مدت زمان فروش نماینده قبل از قرارداد تمام مسئولیت های شما و نماینده تمام می شود. مطمئن باشید قراردادی که امضا کرده اید شامل کلیه مواردی است که با نماینده خود در مورد آن صحبت کرده اید مانند یک برنامه بازاریابی خاص برای خانه کلنگی . این به شما و نماینده شما کمک می کند بعداً در مورد انتظارات اختلاف نظر داشته باشید.

به عنوان یک خریدار خانه توافق نامه خریدار کمتر متداول است اما گاهی اوقات اتفاق می افتد تا تضمین کند که شما با یک نماینده کار می کنید. در حالی که حقوق نماینده خریدار توسط فروشنده پرداخت می شود این توافق نامه به شما کمک می کند تا معامله (و پرداخت) پس از کار برای پیدا کردن خانه های بالقوه تورهای هدایت و کمک به نوشتن پیشنهاد تضمین شود. خواه خریدار باشید یا فروشنده اگر با نماینده خود قراردادی منعقد کرده اید و دیگر نمی خواهید با او کار کنید در مورد امکان پایان رسمی قرارداد با نماینده خود صحبت کنید. در مورد فروش خانه ممکن است مجبور شوید تا زمان مشخص شده در قرارداد منتظر بمانید تا خانه خود را با نماینده جدید به فروش برسانید – در غیر این صورت نماینده اصلی همچنان حق تقسیم کمیسیون را دارد.

مشاور املاک زعفرانیه تهران

مشاور املاک زعفرانیه تهران

خدمات بین المللی املاک

اگر با خدمات ملکی خود توافق رسمی ندارید، اگر بخواهید با دیگری کار کنید هیچ تعهدی ندارید. البته در صورت امکان از سوزاندن پل ها خودداری کنید و با یک تماس یا ایمیل بفرستید تا به آژانسی که با آن کار کرده اید اطلاع دهید که برای کار با شخص دیگری انتخاب کرده اید. این به شما کمک می کند از ادامه تماس ها و پیامک ها خودداری کنید و باعث نمی شود که آژانس های املاک و مستغلات شبح مانند باشند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *