خرید ملک و زمین از بلاروس

خرید ملک و زمین از بلاروس در ایران به عنوان سرمایه گذاری در املاک و همچنین داشتن ملک در بهترین شهر های ایران مخصوصا برای ایرانی های مقیلم در کشور های خارجی میتواند مزایای خاص خود را به همراه داشته باشد. خرید مسکن با کیفیت مطلوب و ایجاد مشاغل خرید ملک تجاری برای درآمد سرمایه گذاری بدون محدودیت های اعمال شده توسط قانونگذار  ایران در قلمرو جمهوری اسلامی هستند.

ما مشاوران خدمات ملکی هستیم، مشاوران ایرانی که از سال 1990 به افرادی که مایل به خرید ملک در ایران و کشور های خارجه هستند مشاوره و کمک می کنیم. ما دفاتر متعددی در سراسر ایران را اداره میکنیم دفترهایی در تهران، اصفهان، شیراز و …. در این مقاله از طریق فرایند خرید ملک با شما صحبت می کنیم، مشکلات احتمالی را برجسته و شما را راهنمایی می کنیم که چگونه به موثرترین روش از آنها جلوگیری کنید.

خرید ملک و زمین از بلاروس

قانون بلاروس محدودیت هایی را برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در این کشور برای ایران مقیم در کشور های خارجه در نظر نگرفته است. آنها ممکن است به همان اندازه با شهروندان کشور از فرصت های موجود در بازار املاک و مستغلات ایران بهره مند شوند و خانه ای را برای اقامت دائم همراه با زمین ترتیب دهند.

مراحل ثبت قرارداد ملک

خرید و فروش ملک به صورت کتبی، از طریق انعقاد قرارداد بین طرفین. در زمان امضای قرارداد خریدار به اندازه کافی مدارک شناسایی لازم دارد. در صورت درخواست طرفین قرارداد ممکن است در دفتر اسناد رسمی ثبت شود روش خرید املاک و مستغلات در ایران، خانه یا ساختمان تجاری کاملاً ایمن در نظر گرفته می شود، زیرا روند کار کاملاً توسط دولت تنظیم می شود. درجه بالایی از حمایت به ویژه نیاز به مجوز برای آژانس های املاک و مستغلات را فراهم می کند.

همچنین معاملات ملکی برای انجام شغل مناسب باید مراحل تأیید را انجام دهند. برای به رسمیت شناختن قرارداد خرید و فروش ملک، باید آن را در جنبه های اصلی معامله مشخص کنید. داده های خریدار و فروشنده، مشخصات املاک و مستغلات، اطلاعات ثبت، قیمت و سایر مشخصات مهم موضوع قرارداد. نقض این قوانین ممکن است منجر به شناسایی یک معامله باطل شود.

خرید ملک و زمین از بلاروس

خرید ملک و زمین از بلاروس

خرید املاک توسط ایرانیان مقیم

با توجه به افراد با تابعیت خرید مالکیت املاک و مستغلات در صورت داشتن اجازه اقامت مجاز است، این امر برای خریداران ایرانی اعمال نمی شود. همچنین می توانید اتاق را برای شخص حقوقی ثبت شده ترتیب دهید. خرید ملک تجاری در ایران یا مشارکت در ساخت مشترک این دسته از شهروندان ممکن است با رعایت شرایط مشابه باشد.

برای دستیابی شهروندان ایرانی مقیم به زمین یا تصرف در مالکیت زندگی یا املاک ممکن است توسط شهروندان ایرانی به ارث برسد  وجود چنین حقی به وضعیت زمین در زمان انتقال در ارث بستگی دارد. زمین های کشاورزی منوط به خرید و فروش هیچ یک از شهروندان خارجی یا شهروندان ایران نیستند. حق تصرف این زمین ها متعلق به دولت است و توسط قانون تعیین شده است.

مشاور املاک در ایران

گزینه های انتخاب برای خرید املاک و مستغلات موجود در قالب های مختلف، از طریق یک آژانس املاک دارای مجوز متخصص مسکونی و تجاری ارائه شده. ضروری است که شما در مورد خرید ملک خود در ایران تحقیق، برنامه ریزی و بودجه کنید. ممکن است مکانی را در ذهن داشته باشید اما صحبت با یک مشاور املاک که می تواند به شما مشاوره محلی ارائه دهد که به شما کمک می کند منطقه ای مقرون به صرفه با بازدهی مناسب انتخاب کنید همیشه مفید است.

بازار ایران به املاک و مستغلات سرمایه گذاران خارجی علاقه مند خواهد شد که هدف آنها اجرای پروژه های تجاری در قلمرو ایران  است و یا می خواهند در مناطق استراحتگاه لوکس را با قیمت نسبتاً مناسب خریداری کنند.

خدمات بین المللی املاک در تهران

شرکت خدمات ملکی با سالها تجربه در کار با ایرانیان، خارجی ها و افراد مقیم در کشور های خارجه، می تواند بهترین املاک و مستغلات برای درخواست آپارتمان مبله، ویلا، دفاتر یا کل ساختمان در ایران باشد. مشاوران ما در صحبت کردن به زبان انگلیسی حرفه ای هستند و قوانین را خیلی خوب می شناسند، بنابراین می توانند برای یک خارجی یا مهاجران بسیار مناسب باشند تا خانه ایده آل خود را پیدا کنند.

نمایندگان و مشاوران باتجربه خدمات ملکی می توانند بهترین مشاوره را در مورد ویژگی های محله در اختیار خارجی ها و ایرانیان قرار دهند و بهترین آپارتمان های مبله را با مناسب ترین قیمت به آنها معرفی کنند. کسانی که به دنبال آپارتمان، ساختمان ها، ویلاها یا دفاتر با کیفیت عالی هستند می توانند بلافاصله جهت بهترین خدمات مشاوره در ایران با ما تماس بگیرند.