خرید ملک و زمین از اکراین

خرید ملک و زمین از اکراین در ایران به عنوان سرمایه گذاری در املاک و همچنین داشتن ملک در بهترین شهر های ایران مخصوصا برای ایرانی های مقیلم در کشور های خارجی میتواند مزایای خاص خود را به همراه داشته باشد. سرمایه گذارانی که علاقه مند به یادگیری چارچوب فرآیند اساسی خرید ملک در ایران هستند، اغلب با خدمات ملکی تماس می گیرند. این روند کاملاً ساده است، اما برای خارجیان و ایرانی های مقیم در کشور های خارجی که به این زبان صحبت نمی کنند پیچیده به نظر می رسد زیرا قانون ایرانی و بازار املاک دارای ویژگی های خاص خود هستند.

خرید ملک و زمین از اکراین

در سال های اخیر، روند خرید و فروش شفاف تر شده است. امروز بازار املاک و مستغلات ایران فرصت های شگفت انگیز و بازده بالایی از سرمایه گذاری را ارائه می دهد. در زیر سوالات متداول مختصری در مورد روند خرید در ایران آورده شده است. مطمئناً نمی توانید به همه سوالات پاسخ دهید بنابراین اگر شما علاقه مند به یافتن اطلاعات بیشتر هستید لطفا دریغ نکنید از طریق ایمیل یا تلفن با ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.

سوالات مربوط به خرید ملک در ایران

 • آیا ایرانیان مقیم خارج می تواند ملک (آپارتمان / دفتر / زمین) را در ایران خریداری کنند؟
 • مراحل معمول فرآیند خرید چیست؟
 • چه مدارکی برای خرید ملک برای یک فرد خارجی لازم است؟
 • آیا یک شرکت خارجی می تواند در ایران املاک و مستغلات خریداری کند؟
 • هزینه های معمول مربوط به خرید چیست؟
 • حقوق مالکیت در ایران چگونه ثبت می شود؟
 • چگونه ملکی برای خرید در ایران پیدا کنم؟
 • بسیاری از فروشندگان یک ملک برای آنها کار می کنند. آیا من به یک مشاور املاک در کنار خودم احتیاج دارم؟
 • چه نوع هزینه های نگهداری شامل می شود؟
 • صورتحساب های آب و برق متوسط ​​چیست؟
 • چرا باید تاریخچه املاک را بررسی کنم؟
 • چه کسی هزینه کارگزاری را پرداخت می کند؟
 • آیا قیمت لیست قابل مذاکره است؟
 • چگونه سپرده و مانده در واقع به فروشنده پرداخت می شود؟
 • مراحل بسته شدن چگونه است؟
 • آیا پس از خرید ملک مدارک اضافی مورد نیاز است؟

قانون خرید ملک در ایران

در حال حاضر شهروندان غیر ایرانی مجاز به خرید زمین نیستند. اوضاع احتمالاً در سال 2021 تغییر خواهد کرد که مورد انتظار سرمایه گذاران خارجی است. وقتی این اتفاق می افتد قیمت های پایین تاریخی ملک و زمین در ایران دوباره رشد می کنند. به روزرسانی اخیر در مورد اجاره/ تصاحب زمین/ سرمایه گذاری زمین های کشاورزی: ​​پروژه قانون اخیر با اصلاحات متعدد در دست بررسی است. سرمایه گذاران خصوصی هنوز قادر به خرید زمین در ایران نخواهند بود اما روش های وجود دارد که میتوان صاحب ملک شد. ما همچنین در ساخت و ساز ملک و فرایندهای دقت لازم کمک می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید، سرمایه گذاری زمین و ملک با خدمات ملکی تماس بگیرید.

خرید ملک توسط ایرانیان مقیم خارج

افراد خارجی و شرکت های خارجی می توانند در ایران املاک و مستغلات خریداری کنند. با این حال، روند به طور قابل توجهی پیچیده تر است اگر یک شرکت خارجی است خرید را انجام می دهد و مدارک بیشتری نسبت به خریدی که برای یک شخص انجام شده است مورد نیاز است. همچنین ثبت شرکت در آن می تواند تا حدودی پیچیده باشد. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا در این پیچ و خم حرکت کنید.

خرید و فروش ملک در تهران

به طور طبیعی بسیاری از آژانس های املاک و مستغلات در تهران وجود دارد که به طور انحصاری با فروش آپارتمان سرو کار دارند. همچنین ده ها نشریه روزنامه و آنلاین وجود دارد که غالباً شامل لیست های مستقیم مالک و لیست های مسکن است. اکثر لیست های املاک ذکر شده از املاک و مستغلات محافظت می شوند زیرا معمولاً فروشندگان می خواهند شخصی در کنار آنها برای آنها کار کند و ملک را بازاریابی کند.

تلاش برای یافتن ملک خود با تماس با شماره تلفن در روزنامه ها اغلب یک استراتژی ضرر است زیرا بسیاری از عوامل محلی با نشان ندادن نوع املاک مورد نظر ، وقت مشتری را تلف می کنند. غالباً  مشاوران حرفه ای نیستند و درک درستی از آنچه مشتریان غربی می جویند ندارند.

خرید ملک و زمین از اکراین

خرید ملک و زمین از اکراین

خدمات بین المللی املاک

مشاوران ما در خدمات ملکی دقیقاً می فهمند که مشتریان پس از مکالمه ای کوتاه و درک همه نیازهای مشتری دقیقاً در جستجوی چه نوع اموالی هستند. ما کاملترین اطلاعات فعلی را در مورد کلیه املاک موجود در بازار از جمله خصوصیاتی که به طور انحصاری از طریق ما فروخته می شود به شما ارائه خواهیم کرد. ما به شدت توصیه می کنیم از یک مشاور املاک و مستغلات با تجربه زیادی در این زمینه استفاده کنید تا منافع خود را در معاملات املاک و مستغلات خود واقعاً نشان دهید.

نیاز به مشاور املاک

یافتن ملک مناسب برای خرید تنها بخشی از مراحل کار است. پس از شناسایی ملک، مذاکرات هوشمندانه با فروشنده یا نماینده آنها باید آغاز شود. علاوه بر این، مشاور یا نماینده شما باید بررسی کند که ملک واقعاً به فروشنده تعلق دارد، هیچ سندی ندارد یا سایر مشکلات قانونی احتمالی برای به حداقل رساندن خطرات شما نیست.

ما در خدمات ملکی ممکن است تمام دقت را در مورد دارایی مورد نظر انجام دهیم. مذاکره در مورد قیمت فروش و شرایط و ضوابط خرید. ما همچنین به طور کامل تاریخچه املاک ، اسناد آن را در بایگانی و سایر مسائل مرتبط بررسی خواهیم کرد. همچنین می توانیم در خدمات ثبت نام شهری مانند شرکت های برق، آب و برق و غیره کمک کنیم. داشتن مشاور املاک حرفه ای و شایسته در کنار خود برای اطمینان از صحیح بودن روند خرید بسیار حیاتی است.

برسی تاریخچه املاک

به دلایل مختلف ممکن است در املاک اوکراین چیزی که دستگیری خوانده می شود داشته باشند. دلایل آن از بدهی معوق به بانک تا مسائل مربوط به مالکیت با صاحبان قبلی یا هزینه های تأمین نشده آب و برق متفاوت است. کاملاً حیاتی است که بررسی کنید ملک هیچ یک از موارد فوق یا سایر موارد را نداشته باشد زیرا می تواند فروش ملک را در طولانی مدت دشوار و پرهزینه کند.

آیا قیمت لیست قابل مذاکره است؟

البته، شما می توانید و باید همیشه در مورد قیمت یک ملک مذاکره کنید. اما همچنین باید به یاد داشته باشید که بسته به وضعیت بازار، کم ارزش بودن املاک بسیار کمتر از قیمت بازار می تواند منجر به از دست رفتن آن شود. در چنین مواردی مشاوران حرفه ای ما وضعیت واقعی بازار و قیمت های فعلی بازار ارائه می دهند تا در هنگام خرید ملک تا حد امکان از خرید کامل رضایت داشته باشید.

مراحل بسته شدن قرارداد

هنگامی که فروشنده تأیید کرد که وجوه قانونی است و در بانک تعیین شده وجود دارد، توافق نامه ای در دفاتر اسناد رسمی و یا آژانس املاک مجاز امضا می شود که در آن زمان برای ثبت دولت ارسال می شود ، و بر اساس آن انتقال واقعی حقوق مالکیت انجام می شود.

خدمات بین المللی املاک در تهران

شرکت خدمات ملکی با سالها تجربه در کار با ایرانیان، خارجی ها و افراد مقیم در کشور های خارجه، می تواند بهترین املاک و مستغلات برای درخواست آپارتمان مبله، ویلا، دفاتر یا کل ساختمان در ایران باشد. مشاوران ما در صحبت کردن به زبان انگلیسی حرفه ای هستند و قوانین را خیلی خوب می شناسند، بنابراین می توانند برای یک خارجی یا مهاجران بسیار مناسب باشند تا خانه ایده آل خود را پیدا کنند.

نمایندگان و مشاوران باتجربه خدمات ملکی می توانند بهترین مشاوره را در مورد ویژگی های محله در اختیار خارجی ها و ایرانیان قرار دهند و بهترین آپارتمان های مبله را با مناسب ترین قیمت به آنها معرفی کنند. کسانی که به دنبال آپارتمان، ساختمان ها، ویلاها یا دفاتر با کیفیت عالی هستند می توانند بلافاصله جهت بهترین خدمات مشاوره در ایران با ما تماس بگیرند.