خرید ملک در اصفهان

خرید ملک در اصفهان را به ما بسپارید که به صورت 24 ساعته اماده مشاوره ملکی به شما هموطنان عزیز در داخل و خارج ایران هستیم. داشتن ملک در بهترین مناطق اصفهان مخصوصا برای ایرانی های مقیلم در کشور های خارجی میتواند مزایای خاص خود را به همراه داشته باشد. مؤسسه خدمات ملکی با سابقه طولانی مدت در این حرفه و بکارگیری مشاوارن متخصص و متعهد در زمینه املاک و همچنین ابعاد مختلف مربوط از قبیل ثبتی، حقوقی، مهندسی و شهرداری توأم با اطلاعات روز آن را به عنوان یک مشاور دلسوز درستکار و راستگو محضر شما اساتید ارجمند و معظم تقدیم نماید.

اصفهان شهری در مرکز ایران و جنوب تهران است. پارسیان آن را نسف جهان یعنی “نیمی از جهان” می نامند. به دلیل کاشی کاری زیبا و میدان عمومی باشکوه، یکی از زیباترین شهرهای جهان به حساب می آید. این شهر از سال 1598 تا 1722 یک شهر باستانی و پایتخت پارس بوده و مدتهاست که بخاطر فرشهای خوب و الیاف نقره ای مورد توجه بوده است. امروزه کارخانه های نساجی و فولاد جای آنها را گرفته اند. معمار، بلوارهای پر درخت و سرعت آرام آن را به یکی از نقاط برجسته ایران تبدیل کرده است.

خرید ملک در اصفهان

اصفهان یکی از زیباترین شهرهای جهان است، مقصد فراموش نشدنی گردشگری بین المللی در سراسر جهان، اصفهان شخصیت واقعی ایرانی، با شکوه ترین شخصیت در ثروت تاریخی و معماری را ارائه می دهد. بناهای تاریخی در اصفهان نمونه های بسیار خوبی از هنر و معماری ما هستند.

این شهر دارای یک محله ارمنی به نام جلفای جدید است که توسط شاه عباس اول در دهه 1600 تأسیس شده است. این منطقه به نام شهر جلفا نامگذاری شده است، هنوز هم در امتداد رودخانه ارس وجود دارد، جایی که در زمان توسعه اصفهان ارمنی ها به زور از آنجا نقل مکان کردند. به آنها زمینی در جنوب رودخانه زاینده اختصاص داده شد و به لطف شبکه های تجارت بین الملل جامعه ای مرفه ایجاد کردند. امروزه این محله هنوز کلیساها و موسسه ارمنی زیادی دارد.

بهترین محله های شهر اصفهان

  • پاچنار
  • مرداویج
  • شیخ صدوق
  • چهار باغ خواجو
  • ابوالحسن اصفهانی
  • خیابان مشتاق
خرید ملک در اصفهان

خرید ملک در اصفهان

اماکن آموزشی در اصفهان

  • دانشگاه اصفهان (تأسیس 1950)
  • دانشگاه علوم پزشکی اصفهان (تاسیس 1950)
  • دانشگاه فناوری اصفهان (تاسیس 1977)

کتابخانه ها شامل کتابخانه شهرداری و کتابخانه مرتبط با دانشگاه اصفهان هستند. یک موزه وابسته به کلیسای جامع وانک دارای نقاشی، لباس های کلیسا و دست نوشته های باستانی است و شامل یک کتابخانه نیز می باشد.

صنعت در اصفهان به حدی توسعه یافته است که این شهر یکی از بزرگترین کارگران صنعتی در ایران را به کار می گیرد و ارزش صنایع آن در مجموع آن را به یکی از مهمترین مراکز صنعتی کشور تبدیل کرده است. صنایع این شهر شامل فولادسازی، تولید سیمان و تصفیه نفت است.

آژانس بین المللی خدمات ملکی

اکنون هیچ چیز برای شما آسانتر از جستجوی مشاور املاک شخصی در وب سایت خدمات ملکی ایران نیست. این آژانس از قبل مکان های خوب و دنج را برای شما ایرانیان مقیم خارج انتخاب کرده و بر روی هر انتخاب یک برچسب قیمت مناسب قرار داده است. می توانید عکس های مختصری از مکان را ببینید و برای اطلاعات بیشتر با نماینده ما در تماس باشید.

میادین و خیابانها اصفهان

میدان نقش جهان. (میدان امام) نیز شناخته می شود. این میدان شامل دو مسجد، یک کاخ و بازار است. این میدان بعد از میدان تیان آن من در پکن بزرگترین میدان عمومی تاریخی در جهان است و در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. این میدان با ساختمانهایی از دوران صفویه و مغازه های سوغاتی احاطه شده است. این مکان محلی بسیار محبوب برای محلی برای پیک نیک در جمعه و شبهای تعطیل است.

بلوار چهارباغ: این خیابان از تاریخ مشهورترین خیابان در ایران است و در سال 1596 قدمت دارد. گرچه امروزه این فقط یک خیابان عادی است.

آب و هوای اصفهان

این شهر در دشت سرسبز زاینده رود، در دامنه رشته کوه زاگرس واقع شده است. هیچ مانعی از نظر زمین شناسی در 90 کیلومتری شمال اصفهان وجود ندارد و باعث می شود بادهای خنک شمالی از این جهت بوزند. اصفهان در ارتفاع 1590 متری (5217 فوت) از سطح دریا در ضلع شرقی کوههای زاگرس واقع شده است.

خرید ملک در اصفهان

خرید ملک در اصفهان

فرودگاه بین المللی اصفهان

فرودگاه بین المللی اصفهان (شهید بهشتی اصفهان) (كیلومتری شمال شرقی با مركز شهر) این پایگاه هوایی نظامی قبل از انقلاب بود. پروازهای روزانه تهران و مشهد در ایران انجام می شود. همچنین پروازهایی به دوبی، کویت و استانبول وجود دارد.

خدمات بین المللی املاک در تهران

شرکت خدمات ملکی با سالها تجربه در کار با ایرانیان، خارجی ها و افراد مقیم در کشور های خارجه، می تواند بهترین املاک و مستغلات برای درخواست آپارتمان مبله، ویلا، دفاتر یا کل ساختمان در اصفهان باشد. مشاوران ما در صحبت کردن به زبان انگلیسی حرفه ای هستند و قوانین را خیلی خوب می شناسند، بنابراین می توانند برای یک خارجی یا مهاجران بسیار مناسب باشند تا خانه ایده آل خود را پیدا کنند.

نمایندگان و مشاوران باتجربه خدمات ملک می توانند بهترین مشاوره را در مورد ویژگی های محله در اختیار خارجی ها و ایرانیان قرار دهند و بهترین آپارتمان های مبله را با مناسب ترین قیمت به آنها معرفی کنند. کسانی که به دنبال آپارتمان، ساختمان ها، ویلاها یا دفاتر با کیفیت عالی هستند می توانند بلافاصله جهت بهترین خدمات مشاوره در منطقه با ما تماس بگیرند.