خرید ملک و زمین از ایتالیا در ایران به عنوان سرمایه گذاری در املاک و همچنین داشتن ملک در بهترین شهر های ایران مخصوصا برای ایرانی های مقیلم در کشور های خارجی میتواند مزایای خاص خود را به همراه داشته باشد. خدمات بین المللی املاک می خواهد شما را در زمینه خرید ملک، اجاره و یا فروش در ایران راهنمایی کند. اگر به دنبال خانه ای برای تعطیلات، سرمایه گذاری، تجاری و هر نوع ملک دیگری در ایران هستید، خدمات ملکی می تواند به شما در امورات ملکی از قبیل ثبتی، حقوقی، مهندسی و شهرداری توأم با اطلاعات روز به عنوان یک مشاور دلسوز درستکار کمک کند.

خرید ملک و زمین از ایتالیا

اولین قدم رسمی کردن پیشنهاد به فروشنده، از طریق آژانس املاک به عنوان واسطه است. این پیشنهاد سپس به صورت کتبی (به زبان فارسی) ارائه می شود. اگر پیشنهاد پذیرفته شود ، این سپرده پرداخت شده به عنوان تایید تعریف می شود. این معامله از نظر قانونی لازم الاجرا است. اگر هر یک از طرفین بخواهد از فروش خود عقب نشینی کند طرف دیگر می تواند فروش را اجبار کند یا خسارت را مطالبه کند و استرداد پیش پرداخت را درخواست کند. در صورت پیش فرض فروشنده ، ممکن است دو برابر هزینه پرداختی خود را دریافت کنید.

یک اژانس املاک خوب

یک اژانس املاک خوب فقط باید املاکی را که همه اسناد لازم را به ترتیب عالی دارند لیست کند. خانه باید برای فروش آماده باشد (یا تقریباً آماده باشد). این به دلایل واضحی است. به طور طبیعی مسکن نمی خواهد پول خود را برای لیست کردن و تبلیغات املاکی که نمی تواند فروخته شود خرج کند. علاوه بر این  آنها نمی خواهند وقت خود را (یا وقت مشتری) را برای شروع مذاکره در مورد املاکی که قابل فروش نیست هدر ندهند. بنابراین یک مسکن خوب قبلاً اسناد خانه هایی را که تبلیغ می کنند مشاهده کرده است و آنها می دانند که این املاک می توانند به طور قانونی فروخته شوند.

قرارداد مقدماتی

هنگامی که فروشنده پیشنهاد را قبول کرد طرفین قرارداد الزام آور منعقد می کنند ، سپس با اجرای قانون مقدماتی (به طور معمول از 1 تا 3 ماه پس از پیشنهاد) رسمی می شود یک توافق نامه رسمی که طبق آن طرفین متعهد به خرید و فروش می شوند. ملک و توافق در مورد شرایط و ضوابط فروش. این مهمترین مرحله در طول فرآیند است. این شامل جزئیات فروش از جمله قیمت خرید است. تاریخ تکمیل و کلیه تعهدات برای فروشنده و خریدار.

همچنین شامل شرح کاملی از ملک با تمام اطلاعات مرتبط مانند جزئیات کاداستر و هرگونه اجاره برنامه ریزی اخذ شده خواهد بود. با امضا خریدار به طور معمول بین 10٪ تا 20٪ به عنوان سپرده از قیمت خرید پرداخت می کند. در این مرحله باید هزینه کمیسیون را به بنگاه املاک پرداخت کنید.

سند نهایی فروش

انتقال ملک با اجرای سند فروش در مقابل دفتر اسناد رسمی صورت می گیرد. دفتر اسناد رسمی تنها حرفه ای است که حق انتقال قانونی در ایران را دارد. اگرچه سردفتر اسناد رسمی توسط خریدار انتخاب و پرداخت می شود ، وی یک مأمور عمومی و حرفه ای مستقل است که وظیفه تهیه پیش نویس سند خرید نهایی فروش را بر عهده دارد اطمینان حاصل کند که عنوان به طور قانونی بین طرفین منتقل می شود.

شما باید جزئیات قرارداد را درک کنید. به همین دلیل انتصاب مشاور  رسمی ما انگلیسی صحبت می کند تا اطمینان حاصل شود که همه چیز روشن است و همه شرایط و ضوابط را می فهمید. یک حساب بانکی توصیه می شود اما برای انجام خرید در هنگام اتمام اجباری نیست.

تشریفات پس از اتمام

پس از اتمام خرید در دفتر اسناد رسمی، خریدار خارجی عمدتا علاقه مند به گرفتن نسخه معتبر سند خرید است ، همانطور که توسط دفتر اسناد رسمی ایرانی منصوب شده است. یک نسخه از سند خرید معمولاً ظرف 2 تا 3 ماه از تاریخ اتمام برای جمع آوری در دسترس است.

در مواردی که ملک در یک آپارتمان قرار دارد، مدیر مسکن از انتقال آپارتمان به خریدار خارجی مطلع میکنیم. خدمات ملکی این کار را برای شما انجام می دهد. سرانجام تنظیم قراردادهای جدید با خدمات اصلی (برق، آب، گاز، تلفن و غیره) این کار را برای شما انجام می دهدیم.

خدمات بین المللی املاک در تهران

شرکت خدمات ملکی با سالها تجربه در کار با ایرانیان، خارجی ها و افراد مقیم در کشور های خارجه، می تواند بهترین املاک و مستغلات برای درخواست آپارتمان مبله، ویلا، دفاتر یا کل ساختمان در ایران باشد. مشاوران ما در صحبت کردن به زبان انگلیسی حرفه ای هستند و قوانین را خیلی خوب می شناسند، بنابراین می توانند برای یک خارجی یا مهاجران بسیار مناسب باشند تا خانه ایده آل خود را پیدا کنند.

نمایندگان و مشاوران باتجربه خدمات ملکی می توانند بهترین مشاوره را در مورد ویژگی های محله در اختیار خارجی ها و ایرانیان قرار دهند و بهترین آپارتمان های مبله را با مناسب ترین قیمت به آنها معرفی کنند. کسانی که به دنبال آپارتمان، ساختمان ها، ویلاها یا دفاتر با کیفیت عالی هستند می توانند بلافاصله جهت بهترین خدمات مشاوره در ایران با ما تماس بگیرند.