خرید ملک و زمین از سوئد

خرید ملک و زمین از سوئد در ایران به عنوان سرمایه گذاری در املاک و همچنین داشتن ملک در بهترین شهر های ایران مخصوصا برای ایرانی های مقیلم در کشور های خارجی میتواند مزایای خاص خود را به همراه داشته باشد. ملک خود را با خدمات بین الملی املاک بخرید و شما یک آژانس املاک و مستغلات واجد شرایط دارید که همیشه نیازهای مشتریان را متمرکز می کند. ما گام به گام در یافتن خانه مناسب به شما کمک خواهیم کرد. خدمات ملکی به شما نشان می دهد که چگونه بازار فعالیت می کند و شما را با قوانین و مقرراتی که خریدار و فروشنده باید در سوئد رعایت کنند آشنا می کند.

آیا آرزوی داشتن خانه تعطیلات در ایران را دارید؟ آیا می خواهید توت ها و قارچ ها را در جنگل های عظیم چیده در دریاچه های زیبا یا در آب شور اقیانوس استحمام کنید؟ آیا دوست دارید تابستان خود را در یک شهر استانی نابسامان یا تنها در یک کلبه تعطیلات کوچک در وسط ناکجا آباد بگذرانید؟ مهم نیست که چه نوع خانه تعطیلاتی را در خواب ببینید ، مشاوران املاک ما در سراسر کشور خانه مناسب شما را پیدا می کنند. ما گسترده ترین خانه های تعطیلات را در ایران در اختیار داریم.

خرید ملک و زمین از سوئد

آیا کنجکاو هستید که در یک منطقه خاص در تهران چه چیزهایی برای فروش وجود دارد یا به سادگی می خواهید ما به طور فعال شروع به جستجوی شما کنیم؟ از آنجا که ما از بیش از 230 آژانس در سراسر ایران فعالیت می کنیم یک شبکه سراسری داریم. شبکه را وادار کنید که کار خود را انجام دهد و ممکن است یک خانه جدید از آنچه فکر می کنید نزدیکتر باشد. روزی که خانه شما را پیدا کنیم بلافاصله قبل از امضای قرارداد پاسخ تمام سوالات خود را دریافت خواهید کرد. خدمات ملکی شریک زندگی شما در امور مسکن است که تجربه بیشتری نسبت به سایر بنگاه های معاملات ملکی در این تجارت دارد.

نقش نماینده در ایران

نقش یک آژانس املاک و مستغلات این است که یک ارتباط  و بی طرف بین خریدار و فروشنده باشد. تعهدات وام، گرفتن بیمه، سفارش ارتباطات تلفنی و غیره نقش نماینده نیست. این فقط به عهده خریدار است. اما مشاور املاک به نفع شما کارخواهد کرد و تمامی جوانب مربوط به خرید و فروش را برسی و بیشترین سود را برای شما دارد.

خرید ملک در تهران

خرید یک ملک می تواند هیجان انگیز و ترسناک باشد – در حالی که ممکن است یکی از مهمترین سرمایه های زندگی شما باشد. در اینجا چند مورد خوب برای دانستن آورده شده است ، بنابراین می دانید چه انتظاری دارید.

عقد قرارداد: به زودی ممکن است قرارداد امضا کنید. فقط وقتی شما و فروشنده قرارداد را امضا کنید همه چیز قطعی است و معامله لازم الاجرا است. بررسی بازرسی از املاک با هدف کشف و بررسی هر گونه نقص. این مسئولیت خریداران است که از وضعیت مسکن آگاه شوند در بخش وظیفه بازرسی موارد بیشتر را ببینید.

آژانس بین المللی خدمات ملکی

اکنون هیچ چیز برای شما آسانتر از جستجوی مشاور املاک شخصی در وب سایت خدمات ملکی ایران نیست. این آژانس از قبل مکان های خوب و دنج را برای شما ایرانیان مقیم خارج انتخاب کرده و بر روی هر انتخاب یک برچسب قیمت مناسب قرار داده است. می توانید عکس های مختصری از مکان را ببینید و برای اطلاعات بیشتر با نماینده ما در تماس باشید.

خرید ملک و زمین از سوئد

خرید ملک و زمین از سوئد

حراج ملک

وقتی چند نفر علاقه مند به خرید یک ملک هستند ، اغلب حراج برگزار می شود. حراج معمولاً توسط نماینده ای انجام می شود که از طریق تلفن یا وب سایت از خریداران احتمالی مختلف پیشنهادات را دریافت می کند. سپس نماینده به همه علاقه مندان اطلاعاتی به عنوان مثال می دهد. از طریق پیام کوتاه یا وب سایت در مورد بالاترین پیشنهاد به طوری که همه بتوانند حراج را دنبال کنند و پیشنهادات جدیدی ارائه دهند. مناقصه الزام آور نیست.

دارایی ثابت

غیر از زمین و ملک، چیزی که برای همیشه استفاده دائمی اجاق گاز، ماشین لباسشویی، تجهیزات ثابت، نرده ها، گیاهان در باغ و خانه بازی، یک دارایی ثابت. دارایی های ثابت در خرید گنجانده شده است مگر اینکه فروشنده و خریدار در این مورد توافق کرده باشند. پرداخت جزئی برای ملک. معمولاً خریدار هنگام امضای قرارداد مبلغ ودیعه را به فروشنده پرداخت می کند. این معمولاً حدود 10 درصد قیمت خرید است.

تاریخ اتمام و روز قرار داد

روزی که کلیدهای خانه جدید خود را دریافت می کنید روز اتمام نامیده می شود. سپس خریدار و فروشنده برای انجام آخرین تشریفات در محل نماینده یا بانک با یکدیگر دیدار می کنند. قبل از جلسه تکمیل نماینده دعوت نامه کتبی برای شما ارسال می کند و شما باید مانده موجودی را داشته باشید.

این خلاصه ای از سرمایه، سود، وام ها و کل مبلغی است که هنوز باید پرداخت کنید. در مورد ملک خریدار و فروشنده چیزی را امضا می کنند که سند خرید نامیده می شود. در سند خرید، فروشنده امضا می کند که پرداخت کامل خود را دریافت کرده است. برای بدست آوردن اسناد می توانید از سند خرید استفاده کنید. همچنین کلیدهای ملک و هرگونه نقشه ، نقشه و دستورالعمل برای ماشین آلات و سایر تجهیزات را دریافت می کنید.

بیمه خانه در تهران

اگر صاحب ملکی باشید، بیمه خانه بسیار مهمی است. بیمه خانه در واقع از چندین بیمه نامه مختلف تشکیل شده است که می تواند هزینه های مربوط به تعمیرات خسارت وارد شده به املاک شخصی شما را پرداخت کند و یا در صورت آسیب دیدگی یا جبران خسارت به شخص دیگری غرامت را پرداخت می کند. مسئولیت اخذ بیمه به عهده شخص مالک است. برای کسب اطلاعات بیشتر با یک شرکت بیمه تماس بگیرید.

خدمات بین المللی املاک در تهران

ما در خدمات ملکی هنگام خرید یا فروش خانه خود به شما کمک می کنیم. ما یکی از پیشگامان املاک و مستغلات در ایران و  تهران هستیم . شرکت خدمات بین المللی املاک در حال حاضر بیش از 1500 کارمند در بیش از 230 آژانس در سراسر ایران دارد. از آنجا که ما در سراسر کشور هستیم، مناطق خوب را با جزئیات می شناسیم. ما می دانیم که بهترین نقاط برای تفریح و یا زندگی در کجا واقع شده اند و چگونه می توان بهترین مسیر را پیدا کرد. ما به سادگی ایران را می شناسیم.

ما در اینجا هستیم تا شخصاً به سوالات شما پاسخ دهیم و هنگام خرید املاک جدید خود به شما نکات و راهنمایی هایی بدهیم. دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.