خرید ملک و زمین از اسپانیا

خرید ملک و زمین از اسپانیا در ایران به عنوان سرمایه گذاری در املاک و همچنین داشتن ملک در بهترین شهر های ایران مخصوصا برای ایرانی های مقیلم در کشور های خارجی میتواند مزایای خاص خود را به همراه داشته باشد. ما مشاوران خدمات ملکی هستیم، مشاوران ایرانی که از سال 1990 به افرادی که مایل به خرید ملک در ایران و کشور های خارجه هستند مشاوره و کمک می کنیم. ما دفاتر متعددی در سراسر ایران را اداره میکنیم دفترهایی در تهران، اصفهان، شیراز و …. در این مقاله از طریق فرایند خرید ملک با شما صحبت می کنیم، مشکلات احتمالی را برجسته و شما را راهنمایی می کنیم که چگونه به موثرترین روش از آنها جلوگیری کنید.

هیچ رازی نیست که ایران مقصدی بسیار محبوب برای ایرانیان مقیم در کشور های خارجی و در واقع برای مردم از سراسر جهان است که در جستجوی تاریخ، دریای خلیج فارس، غذاهای ایرانی، فضای باز و طبیعت استقبال دوستانه مردم ایران هستند. مردم به این کشور سفر می کنند تصمیم می گیرند در این کشور کار و زندگی کنند، یا در اینجا بازنشسته می شوند بنابراین خرید خانه به معقول ترین گزینه برای پیگیری تبدیل می شود. به خصوص از زمان بالا کشیدن قیمت دلار خرید در ایران برای افراد مقیم نیز معمولتر شده است.

خرید ملک و زمین از اسپانیا

مهم است که بین خرید ملکی که برای زندگی آماده است، اعم از این که ملکی برای فروش مجدد باشد یا ملکی که برای اولین بار توسط سازنده به فروش می رسد و خرید ملک را از برنامه جدا کنید. در این مقاله تمرکز ما بر روی املاکی است که به محض خشک شدن جوهر اسناد فروش و خرید آماده زندگی هستند.

سه نوع املاک گسترده وجود دارد که مردم علاقه مند به خرید در ایران هستند. یک خانه تک خانواری، معمولاً با باغ و غالباً دارای استخر، آپارتمان یا خانه، چه در یک بلوک یا در یک ساختما، که معمولاً دارای باغ و استخر با سایر املاک است و خانه ای در آن وجود دارد. یک محیط روستایی، که ممکن است از یک انبار تبدیل شده به یک مزرعه بزرگ بزرگ باشد که معمولاً با یک یا چند هکتار زمین خریداری می شود.

خرید ملک در ایران

اولین مرحله جستجوی ملک شما شامل تماس با آژانس های املاک محلی خواهد بود، زیرا آنها افرادی هستند که وظیفه آنها بازاریابی املاک برای فروش است. این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما ما فکر می کنم تأکید بر نقش آژانس املاک مهم است. هنگامی که خدمات ملکی را انتخاب کردید که مایل به خرید آن هستید و شاید هنگامی که در مورد قیمتی که می خواهید آن را خریداری کنید مذاکره کردید اما قبل از پرداخت هرگونه ودیعه، مرحله بعدی جستجوی متخصص مستقل قانونی است مشاوره املاک واجد شرایط در ایران و با تجربه روشن از کار مربوط به املاک ایران.

اگر ملکی را در تهران و کرج و همچنین در بسیاری از حوزه های دیگر در سراسر جهان خریداری کنید نیاز به مشاور املاک متخصص دارید. روند کار در ایران نیز باید به همین ترتیب باشد، اگرچه آژانس های املاک سعی در متقاعد کردن شما در خلاف آن دارند. آنها اغلب به شما می گویند هنگام خرید ملکی در کشوری که زبان و فرهنگ آن برای شما کاملاً آشنا نیست نیازی به مشاوره مستقل ندارید. آنها به شما خواهند گفت كه شما باید به بنگاه املاك و فروشنده اعتماد كنید و به دفتر اسناد رسمی اعتماد كنید تا اطمینان حاصل كند كه همه چیز طبق قانون پیش می رود.

نقش مشاور املاک

مسئله حیاتی دیگری که توسط مشاور املاک مستقل شما مورد بررسی قرار می گیرد این است که چه کسی مالک ملک است و چه بدهی و سایر حقوقی در برابر املاک ثبت شده است. ممکن است محدودیتی توسط شخصی که با مالک ثبت شده درگیر است ثبت شده باشد، بنابراین منافع مالکیت منوط به نتیجه مراحل قانونی است. البته ممکن است وامی وجود داشته باشد که با رهن در مقابل ملک تأمین شود.

در این صورت، می خواهید اطمینان داشته باشید که یا قبل یا همزمان با اتمام خرید وام بازپرداخت می شود. ممکن است به نظر برسد که شما یک باغ دروازه دار در مجاورت ملک دارید، اما ثبت ملک ممکن است نشان دهد که شما مالک آن نیستید اما فقط به آن دسترسی منحصر به فرد دارید. شما می خواهید در مورد آن بدانید مهمترین مسئله برای تعیین این است که آیا این ملک به نام شخصی که قصد فروش آن را دارد ثبت شده است.

خرید ملک و زمین از اسپانیا

خرید ملک و زمین از اسپانیا

به ندرت می توان افرادی را پیدا کرد که در تلاشند ملکی را بفروشند که به هیچ وجه حق آن را ندارند، اما برخورد با موقعیت هایی که فروشنده هنوز ملک را به نام خود ثبت نکرده است بسیار مرسوم تر است. بنابراین هر کاری که تصمیم می گیرید انجام دهید از خطرات مرتبط با آن مرحله آگاه باشید. با استفاده از این نوع اموال معمولاً مسئله اجازه برنامه ریزی مشکلی ایجاد نمی کند.

خرید ملک روستایی در ایران

یک پیشنهاد کاملاً متفاوت خانه در یک محیط روستایی است. ما باید در مورد املاک روستایی ایران واقع بین باشیم. خانه های روستایی شمال بیشتر مورد برسی قرار میگیرند و دلیل آن ساخت ویلاها در دل جنگل  کنار دریا می باشد. بهترین گذینه برای ایرانیان مقیم در کشور های خارجی داشتن یک ویلا در شمال کشور برای گذراندن اوقات فراغت و تعطیلات خود می باشد. اقامت در ایران نسبتاً معمول است که در چنین املاکی زندگی می کنند و آنها این کار را برای چندین نسل انجام داده اند، بدون اینکه هیچ قانونی را نقض کنند. در ایران مردم تمایل ندارند در حومه زندگی کنند.

خرید ملک در تهران

پس از انجام تمام سوالات و تصمیم شما برای ادامه خرید، معمولاً شما می توانید با فروشنده توافقنامه خصوصی برقرار کنید. توافق نامه باید توسط مشاور مستقل شما یا توسط نماینده فروشنده تنظیم شود. با امضای توافق نامه و تعیین تاریخ نهایی برای تکمیل، ودیعه پرداخت می شود. مشاور املاک مستقل شما می تواند ودیعه را از طرف شما انجام دهد و وی این مبلغ را مستقیماً به فروشنده یا وکیل فروشنده یا یک بنگاه املاک و مستغلات پرداخت می کند که قادر به اثبات صلاحیت فروشنده در بازاریابی ملک است.

اسناد بررسی و امضا می شود پرداخت از طریق مشاور به فروشنده پرداخت می شود و کلیدها به خریدار یا نماینده خریدار تحویل داده می شود. غالباً پول خرید به مبلغی تقسیم می شود که مستقیماً به بنگاه معاملات ملکی پرداخت می شود به عنوان حق الزحمه بنگاه املاک و به بهای مانده به فروشنده پرداخت می شود به این ترتیب هرکسی با رسیدن به اهداف مربوطه جلسه اتمام را ترک می کند. فروشنده فروش کرده است خریدار خرید کرده است و آژانس املاک هزینه توافق شده را دریافت کرده است.

خدمات بین المللی املاک در تهران

شرکت خدمات ملکی با سالها تجربه در کار با ایرانیان، خارجی ها و افراد مقیم در کشور های خارجه، می تواند بهترین املاک و مستغلات برای درخواست آپارتمان مبله، ویلا، دفاتر یا کل ساختمان در ایران باشد. مشاوران ما در صحبت کردن به زبان انگلیسی حرفه ای هستند و قوانین را خیلی خوب می شناسند، بنابراین می توانند برای یک خارجی یا مهاجران بسیار مناسب باشند تا خانه ایده آل خود را پیدا کنند.

نمایندگان و مشاوران باتجربه خدمات ملکی می توانند بهترین مشاوره را در مورد ویژگی های محله در اختیار خارجی ها و ایرانیان قرار دهند و بهترین آپارتمان های مبله را با مناسب ترین قیمت به آنها معرفی کنند. کسانی که به دنبال آپارتمان، ساختمان ها، ویلاها یا دفاتر با کیفیت عالی هستند می توانند بلافاصله جهت بهترین خدمات مشاوره در ایران با ما تماس بگیرند.