خرید ملک و زمین از ژاپن

خرید ملک و زمین از ژاپن در ایران به عنوان سرمایه گذاری در املاک و همچنین داشتن ملک در بهترین شهر های ایران مخصوصا برای ایرانی های مقیلم در کشور های خارجی میتواند مزایای خاص خود را به همراه داشته باشد. از اکثر موارد روند خرید ملک در ایران بسیار شبیه خرید ملک در هر کشور دیگر است. با این حال، روند واقعی می تواند زمانبر باشد به خصوص اگر شما مقیم کشور های خارجی باشید.

در این راهنما خدمات ملکی فرآیند خرید را به چند مرحله ساده تقسیم کرده است. اگر به فکر خرید خانه یا ملک سرمایه گذاری به عنوان یک خارجی و ایرانی مقیم در کشور ها خارجی  هستید. اولین سوالی که ممکن است داشته باشید این است که آیا خارجی ها واقعاً می توانند در ایران ملک خریداری کنند.

خرید ملک و زمین از ژاپن

خرید ملک در ژاپن برای خارجی ها محدودیت قانونی ندارد. ثبت سند رسمی به نام یک تبعه خارجی جرم محسوب می شود، اما  خرید و فروش به شکل مبایعه نامه یا قولنامه ای  تخلف محسوب نمی شود. خرید و فروش اتباع خارجی در ایران در قالب قولنامه است. شما باید در نظر بگیرید که آیا می خواهید یک اقامتگاه جدید یا از قبل متعلق به خود یک اپارتمان و ویلا یا خانه مستقل بخرید یا اگر بودجه و زمان شما اجازه می دهد، حتی یک قطعه زمین بخرید و یک خانه برای شما ساخته شود.

توضیح سند

طبق قوانین ایران، این یک سند کتبی است که باید قبل از اجرای قرارداد خرید توسط خریدار تحویل خریدار داده شود (و همچنین به صورت شفاهی توضیح داده شود). این توضیحات می تواند از 20 تا 100 صفحه طول داشته باشد و بنابراین معمولاً مقدار زیادی کار برای تهیه نمایندگی فروشنده به همراه دارد. دلیل توضیحات این است که با اطمینان از اینکه خریداران قبل از اجرای قرارداد خرید قانونی لازم از اطلاعات کافی برخوردار هستند از تعداد اختلافاتی که بین خریداران و فروشندگان به وجود می آید کاسته شود.

خرید ملک و زمین از ژاپن

خرید ملک و زمین از ژاپن

امضا قرارداد خرید

هنگامی که از محتوای توضیحات موارد مهم رضایت پیدا کردید، زمان امضای قرارداد خرید فرا رسیده است. شما باید مطمئن شوید که قرارداد خرید شامل کلیه مواردی است که با فروشنده توافق کرده اید.

انجام بررسی فیزیکی نهایی املاک

همچنین زمان بررسی فیزیکی نهایی ملک است تا مطمئن شوید همه چیز طبق برنامه ریزی است. هنگامی که مانده قیمت خرید به فروشنده پرداخت شد بازگرداندن معامله بسیار دشوار خواهد بود. این آخرین موقعیتی است که می توانید آرامش خود را بدست آورید و این که قبل از اتمام معامله آنچه را که قصد داشتید خریداری می کنید.

خدمات بین المللی املاک در تهران

شرکت خدمات ملکی با سالها تجربه در کار با ایرانیان، خارجی ها و افراد مقیم در کشور های خارجه، می تواند بهترین املاک و مستغلات برای درخواست آپارتمان مبله، ویلا، دفاتر یا کل ساختمان در ایران باشد. مشاوران ما در صحبت کردن به زبان انگلیسی حرفه ای هستند و قوانین را خیلی خوب می شناسند، بنابراین می توانند برای یک خارجی یا مهاجران بسیار مناسب باشند تا خانه ایده آل خود را پیدا کنند.

نمایندگان و مشاوران باتجربه خدمات ملکی می توانند بهترین مشاوره را در مورد ویژگی های محله در اختیار خارجی ها و ایرانیان قرار دهند و بهترین آپارتمان های مبله را با مناسب ترین قیمت به آنها معرفی کنند. کسانی که به دنبال آپارتمان، ساختمان ها، ویلاها یا دفاتر با کیفیت عالی هستند می توانند بلافاصله جهت بهترین خدمات مشاوره در ایران با ما تماس بگیرند.