خرید ملک و زمین از فرانسه

خرید ملک و زمین از فرانسه در ایران به عنوان سرمایه گذاری در املاک و همچنین داشتن ملک در بهترین شهر های ایران مخصوصا برای ایرانی های مقیلم در کشور های خارجی میتواند مزایای خاص خود را به همراه داشته باشد. خدمات بین المللی املاک می خواهد شما را در زمینه خرید ملک، اجاره و یا فروش در ایران راهنمایی کند. اگر به دنبال خانه ای برای تعطیلات، سرمایه گذاری، تجاری و هر نوع ملک دیگری در ایران هستید، خدمات ملکی می تواند به شما در امورات ملکی از قبیل ثبتی، حقوقی، مهندسی و شهرداری توأم با اطلاعات روز به عنوان یک مشاور دلسوز درستکار کمک کند.

خرید ملک و زمین از فرانسه

خرید ملک از فرانسه در ایران می تواند وسوسه انگیز باشد. شما تمایل دارید که از سود پول خود بسیار بیشتر از برخی کشورهای دیگر دریافت کنید. با این حال، تصمیم گیری برای خرید خانه در ایران یک سرمایه بزرگ است. قیمت املاک در ایران در طی بحران اقتصادی جهانی وضعیت نسبتاً خوبی داشت. این برخلاف برخی از همسایگان ایران است که قیمت املاک به ترتیب بیش از 20 و 40 درصد افزایش یافت. ریال نیز ضعیف تر از سالهای اخیر است. این بدان معناست که افراد مقیم در فرانسه می توانند نرخ ارز جذاب تری برای سرمایه گذاری در ملک خود بدست آورند و اساساً هزینه کمتری نسبت به سالهای اخیر برای یک ملک پرداخت می کنند.

خرید ملک در ایران

اگر از قبل در مورد محل زندگی خود در ایران مطمئن هستید می توانید مستقیماً به خرید املاک بپردازید. اگر هنوز تصمیم به محل اقامت و خرید نگرفته اید پس اجاره یک ملک ابتدا روش خوبی برای کشف این موضوع است. اجاره به شما امکان می دهد زندگی در ایران را ببینید. می تواند خدمات کمتری برای آنچه واقعاً به آن نیاز دارید داشته باشد. همچنین می توانید در زمان های مختلف سال بدانید که یک مکان چگونه است. آن مکان گرم تابستان ممکن است در زمستان سرد و تاریک چشم انداز بسیار متفاوتی باشد. این کار به شما امکان می دهد ملکی را برای خرید پیدا کنید. از همه مهمتر هنگامی که ویژگی عالی ظاهر می شود شما در حال حاضر در محل هستید.

یافتن ملک در ایران

برای یافتن املاک ایرانی برای فروش، می توانید به صورت آنلاین به خدمات بین المللی املاک مراجعه کنید. مشاوران  بین المللی ما میتواند ملک مورد نظر شما را در کوتاه ترین زمان ممکن هرجای ایران پیدا کنند و مذاکره با فروشنده را ترتیب دهند.

مانند هرجای دیگر برخی از متخصصان صنعت دست به اقدامات غیراخلاقی می زنند. به عنوان اقدامی برای حمایت بیشتر از خریداران، دولت ایران یک نهاد نمایندگی برای حفظ اخلاق و ایجاد مقررات برای متخصصان املاک و مستغلات و فعالیت های مربوط به املاک.

هنگام انتخاب یک ملک مشاور خدمات ملکی  به شما در بستن قرار کمک خواهد کرد و برنامه های را جهت بازدید ملک های بیشتر نظیم میکند بعد از اینکه شما یک ملک را انتخاب کردید و ملک های تهران را مشاهده کردید، آنها معمولاً از شما می خواهند که یک برگه حق رضایت را امضا کنید که گواهی می دهد آنها ویژگی های خاصی را به شما نشان داده اند.

قرارداد ملک

پس از یافتن ملک ایرانی مورد علاقه خود، چند بار از دیدن آن دریغ نکنید تا اطمینان حاصل شود که شرایط مورد نیاز را بررسی کرده اید  و اینکه آیا بعد از خرید باید کارهای بیشتری انجام شود. به دنبال آن می توانید به مالکان پیشنهاد دهید. اگر آنها بپذیرند  شما باید یک قرارداد امضا کنید یا یک پیشنهاد یک طرفه برای فروش. یا به طور معمول، یک توافق نامه . سازش به طور معمول توافق نامه خرید و فروش است در حالی که پیش فروش معمولاً توسط متخصصان املاک که می خواهند گزینه برای خرید زمین یا ملکی را که ممکن است به دنبال رضایت برنامه ریزی باشند یا پارامترهای ناشناخته دیگری وجود دارد بدست آورند استفاده می شود.

خرید ملک و زمین از فرانسه

خرید ملک و زمین از فرانسه

شرایط بستن قرار داد

مالک قول می دهد ملک را به قیمت معین به خریدار بفروشد و گزینه را برای مدت زمان محدودی (دو تا سه ماه) باز نگه می دارد. خریدار 10٪ ودیعه می گذارد و سند باید در مقامات ثبت شود (با پرداخت هزینه). خریدار در این مدت نمی تواند به شخص دیگری بفروشد اما خریدار می تواند برداشت کند و سپرده خود را از دست بدهد.

با این مورد هم خریدار و هم فروشنده توافق می کنند که معامله را با قیمت معین ثابت کنند خریدار 10٪ ودیعه می گذارد و از نظر حقوقی این یک فروش نهایی است. در صورت کنار کشیدن هر یک از طرفین ، طرف دیگر می تواند اقدام قانونی کرده و خسارت خود را مطالبه کند. هر دو قرارداد هفت روز خنثی دارند و در این مدت خریدار می تواند بدون جریمه انصراف دهد.

قبل از امضای قرارداد

بررسی کنید که تمام جزئیات صحیح است. این باید شامل جزئیات کامل ملک (سطح و محدوده آن) باشد دقیقاً آنچه در فروش گنجانده شده است، مانند وابستگی ها (ساختمانهای فرعی) وسایل و اتصالات، نتایج گزارش های قانونی مورد نیاز (گزارش عملکرد انرژی بررسی برای موریانه ها، آزبست و سرب در املاک، گواهی های ایمنی برق و گاز، و اینکه آیا شرایط تعلیق (بندهای شرطی) یا سایر افشای قانونی مانندنقص پنهان، خدمات حقوقی و سایر منافع قانونی احتمالی املاک وجود دارد مانند اجاره نامه.

بعد از اینکه امضا کردید

دفتر اسناد رسمی هرگونه ادعای حقوقی، مالی یا سایر ادعاها در مورد این ملک را بررسی خواهد کرد. این معمولاً حدود سه ماه طول می کشد اما گاهی اوقات بیشتر. هنگامی که این کار در حال انجام است، یک تاریخ اتمام می تواند تنظیم شود. در این میان ، ممکن است بخواهید یک نظرسنجی ساختاری انجام دهید اگرچه بسیاری از افراد محلی این کار را نمی کنند.

ساخت وساز در زمین

اگر قصد دارید خانه خود را در یک قطعه زمین بسازید و یا ساختمان موجود را به طور قابل توجهی تغییر دهید باید مجوز را دریافت کنید. شما باید برای صدور گواهینامه مجوز اقدام کنید یک مجوز برای تهیه نقشه های ساختمان خود ارائه دهید و سایر مالیات ها یا هزینه های پرداختی را بررسی کنید.

خدمات بین المللی املاک در تهران

شرکت خدمات ملکی با سالها تجربه در کار با ایرانیان، خارجی ها و افراد مقیم در کشور های خارجه، می تواند بهترین املاک و مستغلات برای درخواست آپارتمان مبله، ویلا، دفاتر یا کل ساختمان در ایران باشد. مشاوران ما در صحبت کردن به زبان انگلیسی حرفه ای هستند و قوانین را خیلی خوب می شناسند، بنابراین می توانند برای یک خارجی یا مهاجران بسیار مناسب باشند تا خانه ایده آل خود را پیدا کنند.

نمایندگان و مشاوران باتجربه خدمات ملکی می توانند بهترین مشاوره را در مورد ویژگی های محله در اختیار خارجی ها و ایرانیان قرار دهند و بهترین آپارتمان های مبله را با مناسب ترین قیمت به آنها معرفی کنند. کسانی که به دنبال آپارتمان، ساختمان ها، ویلاها یا دفاتر با کیفیت عالی هستند می توانند بلافاصله جهت بهترین خدمات مشاوره در ایران با ما تماس بگیرند.