خرید ملک و زمین از پرتغال

خرید ملک و زمین از پرتغال در ایران به عنوان سرمایه گذاری در املاک و همچنین داشتن ملک در بهترین شهر های ایران مخصوصا برای ایرانی های مقیلم در کشور های خارجی میتواند مزایای خاص خود را به همراه داشته باشد. به دنبال جایی با چهار اقلیم هستید؟ در این صورت خرید ملک در ایران می تواند بهترین راه برای دستیابی به  زندگی در این کشور باشد. اما قبل از شروع جستجوی خود باید اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات اساسی در مورد روند خرید را بدست آورده اید. برای کمک به شما خدمات ملکی راهنمای تمام اطلاعات ضروری را گردآوری کرده است.

خرید ملک و زمین از پرتغال

ما در ایران به بسیاری از ایرانیان مقیم در کشور های خارجی کمک کرده ایم که خانه ایده آل ایرانی خود را برای بیش از یک دهه خریداری کنند. چند مرحله اول سفر خود را با یافتن دلیل خرید خانه در ایران بردارید و هنگامی که کاملاً اطمینان پیدا کردید می توانید راهنمای خرید گام به گام ما را برای به دست آوردن ملک دنبال کنید.  اگر به مشاوره یا سوالی نیاز دارید، می توانید از طریق شماره با تیم مشاور املاک تماس بگیرید.

ایران واقعاً چیزهای زیادی برای ارائه به کسانی که بدنبال خانه در خارج از کشور پرتغال هستند ارائه می دهد. این کشور می تواند آب و هوای بسیار مشابه و کیفیت زندگی برجسته ای را ارائه دهد همه با هزینه های مقرون به صرفه تر برای زندگی. اگر هنوز در حصار هستید به چند دلیل اصلی ما نگاه کنید که ایران را به عنوان محل خرید ملک خود در زیر در نظر بگیرید.

ایران سبک های مختلف زندگی

فرقی نمی کند که به دنبال یک زندگی سریع در شهر یا آرامش روستایی هستید، متوجه خواهید شد که ایران همه چیز را دارد. مراکز با فناوری پیشرفته در تهران وجود دارد، در حالی که تهران یکی از پویاترین و هیجان انگیزترین شهرهای دانشجویی در ایران است. همچنین جمعیت آن بسیار کمتر از سایر کشورهای غرب اروپا است

ملک و زندگی مقرون به صرفه

در ایران خواهید دید که بازار ملک در مقایسه با سایر کشورهای اروپای غربی مانند انگلستان، فرانسه و اسپانیا بسیار مقرون به صرفه است. این بدان معناست که اگر سرمایه گذاری در یک ملک ایرانی را انتخاب کنید، می توانید ارزش بسیار بیشتری برای پول خود بدست آورید.

اما این فقط ملک نیست که ارزان تر است. به طور کلی هزینه زندگی برای مهاجران در ایران در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر حتی در شهرها پایین است. این بدان معنی است که اگر تصمیم به مهاجرت به ایران داشته باشید، می توانید خیلی بیشتر جلو بروید تا پول خود را ادامه دهید.

دسترسی به ایران

یکی دیگر از مزایای مهم ایران ارتباطات خارق العاده آن با سایر نقاط جهان است. فرودگاه های بین المللی در تمام شهر های ایران  وجود دارد که دسترسی آسان به کشور را در طول سال فراهم می کند. بعضی از مسیرها فصلی هستند، اما در طول سال زیاد اجرا می شوند. حتی هنگام ورود، سفر و حمل و نقل در ایران راحت است. اتوبوس ها، قطارها و پروازهای داخلی وجود دارد که می تواند شما را به جایی که می خواهید در مرزهای کشور بروید برساند. اگر قصد رانندگی دارید، سیستم جاده به خوبی توسعه می یابد.

خرید ملک و زمین از پرتغال

خرید ملک و زمین از پرتغال

نحوه خرید ملک در ایران

فقط نمی توانید صبر کنید تا زندگی جدید خود را شروع کنید؟ خوب، شما خوشحال خواهید شد اگر بدانید که هم زمان با خرید یک ملک در ایران و هم جابجایی، شش ماه طول می کشد. برای کمک به شما در حفظ و نگهداری همه این اهداف در اینجا مروری داریم بر روند خرید. به تصویر کلی حرکت خود فکر کنید: دلایلی که می خواهید حرکت کنید چیست؟ می خواهید در کدام منطقه خرید کنید؟ چه نوع ملکی را ترجیح می دهید؟

با  تماس با متخصصان مناسب ملکی که برای گذراندن مراحل کار نیاز دارید، تیم خرید ملک خود را آغاز کنید. شما باید یک مشاور املاک، وکیل و متخصص استخدام کنید، اگرچه ممکن است به یک مشاور مالی نیز نیاز داشته باشید. جستجوی دقیق خود را آغاز کنید – برای شروع به فروش ملک ما در ایران بپردازید. شما همچنین باید در مورد چگونگی ساختار هر خرید خود فکر کنید. اگر این را در ذهن داشته باشید قادر خواهید بود سریع و قاطعانه اقدام کنید.

انتخاب و خرید ملک

آیا شما یک ویلا روستایی پراکنده می خواهید که بتوانید میزبان دوستان و خانواده خود باشید؟ آیا برای زندگی جهان وطنی تر دنبال یک آپارتمان در یک شهر هستید؟ یا آیا شما یک ملک تفریحی ساحلی می خواهید که بتوانید در آخر هفته به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید؟ همچنین، در نظر بگیرید که آیا قصد دارید ملک خود را اجاره دهید زیرا احتمالاً باید یک کانون اجاره ای جذاب انتخاب کنید.

بودجه شما چقدر است؟

بسیار مهم است که از همان ابتدا بودجه خود را تعریف کنید. به جای جستجوی ملکی در ایران ، یافتن ملکی که دوست دارید و سپس تلاش برای چگونگی تهیه هزینه آن ، باید بودجه خود را تعیین کنید و در این زمینه کار کنید.

یا مبادله ارز در بودجه خود – اجازه دهید یک یا دو درصد بیشتر یا پایین تر از نرخ استاندارد باشد. علاوه بر این اگر در مورد بازار تحقیق کنید ممکن است کمی از قیمت ملک پایین بیاورید – ما توصیه می کنیم به راهنماهای مالی ایران و راهنمای خریدار خدمات ملکی مراجعه کنید.

  • موارد ضروری برای ملک شما چیست؟
  • آیا به فضای بیرون نیاز دارد؟
  • آیا نزدیکی به ساحل را دوست دارید یا استخر را ترجیح می دهید؟
  • به چند اتاق خواب یا حمام نیاز دارید؟
  • تراس می خواهید یا باغ؟

خرید و فروش ملک در ایران

خوشبختانه کشور دارای چشم انداز متنوع، آب و هوای عالی و طیف وسیعی از مکان ها برای خرید ملک است بنابراین اطمینان داریم که خانه رویایی خود را پیدا خواهید کرد. برای کمک به شما در محدود کردن گزینه های خود قبل از شروع به جستجوی املاک فروشی در ایران، ما نمای خوبی از مناطق مختلف آن ارائه خواهیم داد و همچنین برخی از مکانهای عالی را برای بررسی اگر دنبال چیز خاصی هستید لیست خواهیم کرد.

خدمات بین المللی املاک در تهران

ما در خدمات ملکی هنگام خرید یا فروش خانه خود به شما کمک می کنیم. ما یکی از پیشگامان املاک و مستغلات در ایران و  تهران هستیم . شرکت خدمات بین المللی املاک در حال حاضر بیش از 1500 کارمند در بیش از 230 آژانس در سراسر ایران دارد. از آنجا که ما در سراسر کشور هستیم، مناطق خوب را با جزئیات می شناسیم. ما می دانیم که بهترین نقاط برای تفریح و یا زندگی در کجا واقع شده اند و چگونه می توان بهترین مسیر را پیدا کرد. ما به سادگی ایران را می شناسیم.

ما در اینجا هستیم تا شخصاً به سوالات شما پاسخ دهیم و هنگام خرید املاک جدید خود به شما نکات و راهنمایی هایی بدهیم. دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.