خرید ملک و زمین اداری

خرید ملک و زمین اداری را به ما بسپارید که به صورت 24 ساعته اماده خدمات ملکی به شما هموطنان عزیز در داخل و خارج ایران هستیم. یافتن مکان جدید هنگامی که تیم مناسبی را در اختیار داشته باشید به اندازه کافی دشوار است، و اگر تنها باشید تنها مشکل تر خواهد بود. اگرچه ما برای مشتریان خود منظور توافق نمایندگی خود را توضیح می دهیم، اما همه به طور کامل نمی دانند که چگونه با یک مشاور املاک کار کنند.

وقتی یک مشاور املاک برای کمک به شما در یافتن فضا استخدام کردید، آنها در تیم شما هستند – آنها به دنبال بهترین منافع شما هستند و بهترین معامله را برای شرایط شما پیدا می کنند. برای اینکه بتوانید از مشاور خود بیشترین بهره را ببرید، باید به آنها اعتماد کنید تا کار را انجام دهند. به مشاور خود اجازه دهید جستجو کند و در مذاکرات به شما کمک کند.

خرید ملک و زمین اداری

اگر ملکی را پیدا کردید که دوست دارید و کارگزارتان آن را به شما نشان نداده است، به آنها در مورد ملک بگویید تا بتوانند تحقیق کنند. شما نمی خواهید در شرایطی قرار بگیرید که مجبور شوید هزینه مشاور خود را پرداخت کنید زیرا مذاکرات مربوط به یک ملک را آغاز کرده اید.

خواه در جستجوی فضای اداری یا فضای خرده فروشی باشید در شروع یک کار جدید یا جابجایی در فضای بزرگتر مواردی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. در اینجا چند نکته وجود دارد که می توانیم برای اطمینان از دستیابی به بهترین معامله خرید ملک و زمین اداری به شما کمک کنیم.

بررسی منطقه اطراف ملک اداری

نکته ای که بسیاری از افراد ممکن است هنگام جستجوی فضای جدید فراموش کنند این است که در اینجا قیمت بیشتری وجود دارد که باید به آن نگاه کنند. یک نکته مهم که باید در نظر گرفت مکان است. شما می خواهید مطمئن شوید که فضای جدید شما در منطقه ای مناسب برای کارمندان و مشتریان واقع شده است. آیا مشتری های شما می توانند به راحتی به آنجا بروند یا مجبور خواهند شد از مسیر خود دور شوند؟ حتی اگر با قرارگیری در مکانی دورتر پس انداز کنید، اگر به دلیل آن مشتری خود را از دست دهید ارزش آن را نخواهد داشت.

آژانس بین المللی خدمات ملکی

اکنون هیچ چیز برای شما آسانتر از جستجوی مشاور املاک شخصی در وب سایت خدمات ملکی ایران نیست. این آژانس از قبل مکان های خوب و دنج را برای شما ایرانیان مقیم خارج انتخاب کرده و بر روی هر انتخاب یک برچسب قیمت مناسب قرار داده است. می توانید عکس های مختصری از مکان را ببینید و برای اطلاعات بیشتر با نماینده ما در تماس باشید.

پارکینگ برای کارمندان و مشتریان

نکته مهم دیگر این است که مشتریان شما در چه مکانی پارک می کنند. اگر به دنبال مکانی برای فروش خرده فروشی هستید می خواهید اطمینان حاصل کنید که پارکینگ کافی برای همه مشتریان شما وجود دارد. اگر مردم نتوانند مکانی برای پارک پیدا کنند ممکن است برای گرفتن شغل خود به جای دیگری مراجعه کنند.

خرید ملک و زمین اداری

خرید ملک و زمین اداری

مذاکره در مورد هزینه ملک

مهم است که برای هزینه متناسب ملک مذاکره کنید، و این چیزی نیست که فقط همه بتوانند آن را به خوبی انجام دهند. مگر اینکه در رشته حقوق املاک و مستغلات تحصیل کرده باشید، ایده خوبی است که این نوع مذاکرات را به مشاور خدمات ملکی خود بسپارید.

رشد تجاری با فضای جدید

اگر در حال باز کردن یا جابجایی یک فروشگاه خرده فروشی هستید می خواهید به دقت میزان فضای مورد نیاز برای موجودی خود را بررسی کنید. دریابید که چه مقدار موجودی به همراه دارید و مطمئن شوید که فضای جدید شما فضای ذخیره سازی زیادی خواهد داشت.

آیا به آینده شغلی خود فکر کرده اید؟ اگر برنامه های بزرگی برای رشد کسب و کار خود دارید، مطمئن شوید که فضای اداری شما فضای کافی برای تأمین این رشد را دارد. از طرف دیگر، اگر فضای بیش از حد داشته باشید ممکن است نتوانید از فضایی که اجاره کرده اید استفاده بهینه کنید.

خدمات مشاور املاک

اگر در حالی که تمام وقت برای بالا بردن تجارت خود به دنبال ملک اداری هستید، می دانید چقدر سخت است. به جای اینکه خود را خسته کنید، به سراغ شرکت و مشاور املاک بروید که منطقه را بشناسد و در یافتن مکان مناسب برای هر نوع کسب و کاری تجربه داشته باشد.

روند خرید ملک اداری سیار مهم است. هنگام جستجوی فضا سعی نکنید میانبرهای خود را استفاده کنید و یا با مشاور خود بازدید کنید. اگر مشاور شما کار ضعیفی انجام می دهد، پس او را اخراج کرده و شخص دیگری را استخدام کنید. بهتر است خودتان سعی نکنید به معامله نزدیک شوید – صاحبخانه این کار را برای امرار معاش انجام می دهد و آنها متخصصانی دارند که آنها را راهنمایی می کنند.

خدمات املاک بین المللی در تهران

اژانس خدمات ملکی با سالها تجربه در کار با ایرانیان ،خارجی ها و افراد مقیم در کشور های خارجه، می تواند بهترین املاک و مستغلات برای درخواست آپارتمان مبله، ویلا، دفاتر یا کل ساختمان در ایران باشد. مشاوران ما در صحبت کردن به زبان انگلیسی حرفه ای هستند و قوانین را خیلی خوب می شناسند، بنابراین می توانند برای یک خارجی یا مهاجران بسیار مناسب باشند تا خانه ایده آل خود را پیدا کنند.

نمایندگان و مشاوران باتجربه خدمات ملک می توانند بهترین مشاوره را در مورد ویژگی های محله در اختیار خارجی ها و ایرانیان قرار دهند و بهترین آپارتمان های مبله را با مناسب ترین قیمت به آنها معرفی کنند. سفارتخانه ها یا شرکت هایی که در منطقهای از تهران واقع شده اند یا کسانی که به دنبال آپارتمان، ساختمان ها، ویلاها یا دفاتر با کیفیت عالی هستند می توانند بلافاصله جهت بهترین خدمات مشاوره در منطقه با ما تماس بگیرند.