خرید ملک و زمین از سوئیس

خرید ملک و زمین از سوئیس در ایران به عنوان سرمایه گذاری در املاک و همچنین داشتن ملک در بهترین شهر های ایران مخصوصا برای ایرانی های مقیلم در کشور های خارجی میتواند مزایای خاص خود را به همراه داشته باشد. بازار مسکن ایران می تواند باعث ایجاد سردرگمی بزرگی در مهاجرت به ایران شود.

قیمت خانه ها از منطقه ای به منطقه دیگر به طرز چشمگیری متفاوت است و قوانین مربوط به مالکیت خارجی می تواند هرکسی را گمراه کند. خدمات ملکی بیش از 30 سال است که مشاوره املاک به ایرانیان مقیم در کشور های خارجی ارائه می دهد. این شرکت در درجه اول بر مشاوره املاک، قرار داد ها و خواسته های شما تمرکز دارد.

خرید ملک و زمین از سوئیس

سطح مالکیت خانه در ایران بالا است. حدود 60٪ ساکنان اینجا صاحب ملک هستند. اکثر صاحبان خانه در در شهر های بزرگ  زندگی می کنند. دلایل این امر زیاد است: از افزایش جمعیت در شهرها که باعث فشار به سهام مسکن شده تا افزایش قیمت ها و دیوان سالاری که خرید ملک را به تأخیر می اندازد. این هم پدیده جدیدی نیست. تحقیقات سال 2016 نشان داد که از هر پنج نفر در ایران بیشتر از 3 نفر خانه های شخصی خود را دارند این رقم در تهران بیشتر می شود.

خرید یا اجاره در تهران

با بازار گرم املاک و روند آهسته خرید خانه، بسیاری از مهاجران در ابتدا هنگام انتقال به تهران اجاره را انتخاب می کنند. این بدان معنا نیست که اجاره در اینجا لزوماً تجربه مثبتی برای همه است. در واقع در مناطق محبوب، بخش اجاره خصوصی فوق العاده رقابتی است و صاحبخانه ها درخواست های زیادی برای هر ملک دریافت می کنند. بنا به همین خرید ملک و اپارتمان میتواند مقرون به صرفه و حتی یک سرمایه گذاری باشد.

خارجی ها و خرید ملک در ایران

ایران محدودیت های در خرید ملک توسط خارجی ها دارد، بنابراین بسته به سابقه خود ممکن است گزینه های خود را محدود ببینید. در هر مورد همان حقوق شهروندی ایران را برای خرید ملک دارید. شما می توانید املاک سرمایه گذاری، خانه های تعطیلات، یا اماکن تجاری و همچنین یک اقامتگاه اصلی خریداری کنید.

افراد خارجی غیر مقیم مقیمان خارجی فاقد اجازه کار سوئیس (از جمله کسانی که در مأموریت های دیپلماتیک، آژانس های سازمان مللکار می کنند) یا کارگران دارای مجوز کار کوتاه مدت یا فصلی مجاز نیستند برای خرید ملک یا ممکن است مجبور به درخواست مجوز خرید شوید.

خرید ملک در تهران

مانند بسیاری از کشورهای دیگر بیشتر املاک از طریق بنگاه های معاملات ملکی و درگاه های املاک به صورت آنلاین هستند. لیست املاک در کلیه روزنامه های اصلی و اوراق تخصصی املاک نیز موجود است. این موارد معمولاً از طریق آژانس های املاک و مراکز خرید در دسترس است. اما میتواند ریسک بالایی داشته باشد پون صاحب های خانه به دنبال سود بیشتری هستند اما برای کاهش ریسک و همچنین خرید ملک مطلوب با مشاوران خدمات ملکی ما در تهران تماس بگیرید تا راهنمایی کامل از انچه که باید بدانید را دریافت کنید و خانه مورد علاقه شما را پیشنهاد دهند.

خرید ملک و زمین از سوئیس

خرید ملک و زمین از سوئیس

نحوه خرید خانه در تهران

پس از یافتن خانه جدید خود هنوز باید پیشنهادی را ارائه دهید در مورد فروش توافق کرده و قرارداد را امضا کنید. این روندی نیست که به سرعت حرکت کند. در تهران معمول است که این فرآیند 1 ماه یا بیشتر طول بکشد. هنگام خرید خانه، باید حداقل 5٪ از قیمت خرید را برای هزینه ها نقل و انتقال املاک در نظر بگیرید – که در برخی مناطق ممکن است به 3٪ برسد.

انتخاب ملک در تهران

در تهران، درخواست یک بررسی حرفه ای از املاک غیر معمول است. سازندگان ممکن است درخواست نظرسنجی را به عنوان نظر منفی در مورد کیفیت کار خود در نظر بگیرند. با این حال، از آنجا که فروشنده ملزم به اطلاع شما در مورد هرگونه مسئله نیست ممکن است یک نظرسنجی نسبت به مشکلات جدی، به ویژه با مشاوران خدمات ملکی به شما هشدار دهد

تکمیل خرید ملک در ایران

در ایران، یک دفتر اسناد رسمی و اژانس املاک انتقال مال را انجام می دهد. دفاتر اسناد رسمی در اینجا افسران عمومی هستند که هم برای خریدار و هم برای فروشنده کار می کنند. ممکن است خریدار یک دفتر اسناد رسمی را پیشنهاد دهد یا شما مایل باشید خودتان یکی را انتخاب کنید.

  • قرارداد را تنظیم کنید
  • وجوه خریدار را در گرو نگه دارید
  • انتقال رسمی ملک را کامل کنید
  • ثبت تغییر مالکیت
  • اطمینان حاصل کنید که تمام تشریفات قانونی کامل است.
  • بتوانید در مورد مشروعیت و قانونی بودن یک معامله مشاوره دهید.
  • هزینه های اسناد رسمی در سوئیس

خدمات بین المللی املاک در تهران

شرکت خدمات ملکی با سالها تجربه در کار با ایرانیان، خارجی ها و افراد مقیم در کشور های خارجه، می تواند بهترین املاک و مستغلات برای درخواست آپارتمان مبله، ویلا، دفاتر یا کل ساختمان در ایران باشد. مشاوران ما در صحبت کردن به زبان انگلیسی حرفه ای هستند و قوانین را خیلی خوب می شناسند، بنابراین می توانند برای یک خارجی یا مهاجران بسیار مناسب باشند تا خانه ایده آل خود را پیدا کنند.

نمایندگان و مشاوران باتجربه خدمات ملکی می توانند بهترین مشاوره را در مورد ویژگی های محله در اختیار خارجی ها و ایرانیان قرار دهند و بهترین آپارتمان های مبله را با مناسب ترین قیمت به آنها معرفی کنند. کسانی که به دنبال آپارتمان، ساختمان ها، ویلاها یا دفاتر با کیفیت عالی هستند می توانند بلافاصله جهت بهترین خدمات مشاوره در ایران با ما تماس بگیرند.