پیشنهاد خرید ملک در منطقه 1 تهران
پیشنهاد خرید ملک در منطقه 1 تهرانReviewed by سید محمد سیدی on Jul 13Rating: 5.0

پیشنهاد خرید ملک در منطقه 1 تهران پیشنهاد شما عالی است نیازی به مذاکره ندارید و می توانید چند هفته آینده را صرف پرداختن به سوالات موثر درباره مالکیت خانه کنید و ممکن است اتفاق بیفتد. بسیاری از فروشندگان بهترین پیشنهادی را که دریافت می کنند و به دلایل مختلف قبول می کنند. اما معروف است که فروشندگان به دلایل مختلف پیشنهادات را رد می کنند.

این امر به ویژه در صورت پیشنهاد کم و یا مخالفت با پیشنهادات رقابتی متعدد احتمالاً بیشتر به چشم می خورد. اگر پیشنهادی متقابل دریافت کردید این شما هستید که تصمیم می گیرید آیا می خواهید قرارداد جدید را بپذیرید یا در مورد شرایط مذاکره می کنید یا کنار می روید. در مواردی از این قبیل به نماینده خود مراجعه کنید. او راهنمای روح شماست. اگر تصمیم گرفتید که می خواهید مذاکره کنید – یعنی یک تخفیف در مقابل پیشنهاد فروشنده ایجاد کنید – مشاور املاک شما از مهارت های مذاکره آنها برای کمک به شما در دستیابی به بهترین معامله استفاده خواهد کرد. این کاری است که نمایندگان هر روز انجام می دهند.

پیشنهاد خرید ملک در منطقه 1 تهران

هنگامی که یک پیشنهاد تخلف دریافت می کنید باید به سرعت پاسخ دهید – ایده آل در عرض 24 ساعت. هرچه بیشتر منتظر بمانید فضای بیشتری برای خریدار دیگر در نظر می گیرید تا ملک را خسته کند. همچنین؟ اگر یک فروشنده احساس تردید کند ممکن است تصمیم بگیرد که پیشنهاد خود را پس از حتی فرصت پاسخ دادن پس بگیرد.

قیمت خود را افزایش دهید

اگرچه به طور واضح نمی خواهید برای یک خانه کلنگی هزینه اضافی بپردازید اما ممکن است مجبور شوید هزینه های قبلی را بپردازید – مخصوصاً اگر در ابتدا پیشنهاد کم توپ داده اید. به تخصص مشاور املاک خود متکی باشید تا مشخص کنید چه مقدار پول باید به قیمت فروش اضافه کنید تا فروش آن را جذاب تر کند.

همانطور که نماینده شما مذاکره می کند می تواند احساس کند که اوضاع به سرعت در حال اوج گرفتن است. استرس زا است ممکن است یک احساس ناگهانی برای انجام هر کاری که برای برنده شدن لازم است احساس کنید. قبل از این که بیش از حد دریابید دو نکته وجود دارد که باید به خاطر بسپارید.

پیشنهاد خرید ملک در منطقه 1 تهران

پیشنهاد خرید ملک در منطقه 1 تهران

مشاور املاک منطقه 1 تهران

هنگام مذاکره با فروشنده به مشاور امللاک نماینده خود اعتماد کنید. اگر او می گوید معامله ای برای شما بد است: گوش دهید. و از دست دادن چیزی که برای بدست آوردن آن سخت تلاش کرده اید می تواند ناامید کننده باشد. اما نگران نباشید در آنجا معامله بهتری برای شما وجود دارد. و بعد از گذشت آن احساس شدید ناامیدی  متوجه خواهید شد: اکنون من می دانم چگونه این کار را انجام دهم. ر خدمات ملکی مشاوران متعهد و کار درست ما به صورت شبانه روز مشغول برسی و حل مشکلات ملکی و خرید فروش خانه کلنگی مناسب برای ایرانیان مقیم در خارج کشور می باشند..جهت مشاوره و قوانین موجود با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید. 5448 205 0912

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *