فرایند خرید خانه در تهران
فرایند خرید خانه در تهرانReviewed by سید محمد سیدی on Nov 6Rating: 5.0

فرایند خرید خانه در تهران نیازمند دانش بالا است که به کمک مشاور املاک میتوان خرید کرد. خانه یکی از بزرگترین سرمایه گذاری هایی است که بسیاری از مردم تا به حال انجام خواهند داد. تصمیم گیری درست می تواند دشوار باشد، به خصوص برای اولین خریدار خانه. محله ای که خانه در آن قرار دارد به اندازه خود خانه مهم است. دانستن اینکه به دنبال چه چیزی باشید و چگونه یک محله خوب را شناسایی کنید، فرآیند خرید خانه را آسان تر می کند. این چیزی است که شما می دانید.

فرایند خرید خانه در تهران

قبل از ارائه پیشنهاد برای خانه، برای خریداران خانه مهم است که زمانی را صرف قدم زدن در پیاده روها یا رانندگی در محله ای که خانه در آن قرار دارد، بگذرانند. توجه به پیاده روها، جریان ترافیک و سطح سر و صدا می تواند چیزهای زیادی را آشکار کند. بزرگراه‌ها یا آزادراه‌های اطراف می‌توانند صدا ایجاد کنند، قطارهای عبوری و حتی هواپیماهای بالای سر. سر و صدا می تواند بر توانایی صاحب خانه برای خواب شبانه یا آرامش در خانه جدید تأثیر بگذارد.

خودروهایی که خیلی سریع در جاده حرکت می‌کنند می‌توانند برای خریداران خانه با کودکان خطرآفرین باشند. رانندگی خیلی سریع یک ماشین می تواند یک ناهنجاری باشد، اما اگر بیشتر ماشین ها خیلی سریع از آن عبور کنند، این ممکن است نشانه ای از یک مشکل مزمن باشد. حتی وضعیت خیابان ها و پیاده روها حکایت از یک محله دارد. پیاده روهایی که در وضعیت نامناسبی قرار دارند و چاله های موجود در جاده می تواند نشان دهنده کمبود منابع برای مراقبت از زیرساخت ها باشد.

مشاغل موجود در منطقه را بررسی کنید

بسیاری از صاحبان خانه ترجیح می دهند در نزدیکی مشاغلی زندگی کنند که به نفع آنها باشد. قبل از استقرار در یک محله، برای خریدار خانه مهم است که مشاغل موجود در آن منطقه را بررسی کند. خریدارانی که حیوانات خانگی دارند ممکن است بخواهند در نزدیکی یک دامپزشک در فاصله پیاده روی زندگی کنند. خریدارانی که علاقه ای به آشپزی ندارند ممکن است ترجیح دهند در نزدیکی رستوران هایی زندگی کنند که خدمات تحویل را ارائه می دهند. خریداران ارشد ممکن است بخواهند در نزدیکی خدماتی زندگی کنند که به نفع سالمندان است.

میزان جرم و جنایت را بدانید

تغییر سطح جرم و جنایت ممکن است برای خریداران خانه مهم باشد. اطلاعات جرم اغلب در انواع وب سایت ها فهرست شده است و ممکن است از طریق ثبت عمومی با تماس با اداره پلیس محلی در دسترس قرار گیرد. دانستن روند جرم و جنایت در 5 سال گذشته ممکن است به خریدار مشاور املاک  خانه کمک کند تصمیم بگیرد که آیا با

داشتن خانه در یک محله خاص احساس راحتی می کند یا خیر. حتی صاحب خانه هایی که ممکن است به دلایل ایمنی بیش از حد نگران جرم و جنایت نباشند، ممکن است در صورت تمایل به فروش خانه کلنگی به خریدار دیگری در آینده (که ممکن است نگران چنین مسائلی باشد) الگوها و آمار مورد علاقه خود را پیدا کنند.

مدارس تحقیقاتی

بسیاری از خریداران خانه ممکن است در هنگام جستجوی خانه جدید به منطقه مدرسه محلی یا مکان کالج ها یا دانشگاه های اطراف علاقه مند شوند. در نگاهی به مدارس و دانشگاه‌های دولتی و خصوصی، وب‌سایت‌هایی به صورت آنلاین وجود دارند که اطلاعاتی درباره عملکرد مدارس، نمرات آزمون و رتبه‌بندی منتشر می‌کنند.

بازدید از مدارس، کالج‌ها یا دانشگاه‌ها نیز می‌تواند به خریداران بالقوه کمک کند تا تصمیم بگیرند کجا می‌خواهند خانه بخرند. مشاهده وضعیت مدرسه، زمین ها و امکانات (به ویژه امکانات ورزشی) ممکن است به تصمیم گیری در مورد مناسب بودن آن منطقه برای خرید خانه کمک کند.

فرایند خرید خانه در تهران

فرایند خرید خانه در تهران

با متخصص املاک خود کار کنید

انتخاب خانه مناسب این امکان را برای خریدار خانه ساحلی منهتن فراهم می کند تا زندگی شاد و رضایت بخشی را در اقامتگاه جدید خود داشته باشد. اگر شما یک خریدار بالقوه خانه هستید که به تازگی وارد بازار املاک و مستغلات شده اید، با متخصص مشاور املاک تماس بگیرید تا محله ها را کاوش کنید، درباره خانه های بالقوه صحبت کنید و روند خرید خانه را پیش ببرید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *