فروش خانه کلنگی در کاشانک تهران
 فروش خانه کلنگی در کاشانک تهرانReviewed by سید محمد سیدی on Jul 21Rating: 5.0

 فروش خانه کلنگی در کاشانک تهران انتخاب نماینده، تعیین قیمت، فروش مناسب، صحنه پردازی خانه- در مورد فروش خانه قبل از بالا رفتن علامت برای فروش کارهای زیادی در پشت صحنه اتفاق می افتد. اگر این اولین بار است که خانه ای می فروشید روند کار و تمام مراحل اولیه آن ممکن است تعجب آور باشد. اگرچه ممکن است برای رسیدگی به جزئیات یک مشاور املاک استخدام کنید، شما و خانواده خود هنوز مسئول بسیاری از سنگین سازی ها هستید که خانه شما را برای فروش آماده می کند – به خصوص اگر می خواهید از فروش بیشترین بهره را ببرید. برای کمک به شما در آماده سازی برای انتظارات و ایجاد آمادگی برای یک روند یکپارچه در اینجا نگاهی داریم به اولین مراحل فروش موفقیت آمیز خانه خود که باید بدانید.

 فروش خانه کلنگی در کاشانک تهران

در حالی که می توانید آن را به تنهایی انجام دهید 91 درصد از فروشندگان در طی مراحل فروش خانه با خدمات ملکی متخصص املاک و مستغلات کار می کنند. جای تعجب نیست که بیشتر صاحبان خانه ما را انتخاب می کنند – مشاور املاک ما از زیر و بم های بازار مسکن و همه پیچیدگی های آماده شدن خانه شما برای فروش اطلاع دارد.

انتخاب نماینده خود اولین قدم اساسی است – آنها در نهایت مسئولیت امانت داری را دارند تا در روند فروش خانه به دنبال منافع شما باشند و دستیار شما خواهند بود و شما را در مراحل بعدی راهنمایی می کنند. به خاطر داشته باشید شما مجبور نیستید از یک بنگاه املاک محلی استفاده کنید. برای فروش خانه کلنگی حتما با مشاور املاک متخصص در تهران همکاری داشته باشید.

ارزش خانه خود را تعیین کنید

صاحبان خانه ممکن است در خانه خود در نوستالژی گره خورده باشند اما هنگام قیمت گذاری ملک خود برای فروش باید با دقت قدم بردارند. اگر خانه خود را بیش از حد بالا قیمت کنید خریداران را ترسان خواهید کرد اما اگر قیمت آن را خیلی پایین بگذارید ممکن است آنها فکر کنند مشکلی در خانه وجود ندارد یا شما قصد دارید یک پیشنهاد مناقصه را ارائه دهید.

چند منبع برای فروشندگان خانه وجود دارد و نمایندگان می توانند به آنها کمک کنند تا تعادل درست را برقرار کنند. برای مبتدیان نماینده شما یک گزارش مقایسه ای بازار را تهیه می کند که یک نگاه جامع به میزان فروش خانه های مشابه (مشابه یا “مقایسه”) در همسایگی شما است. شما می خواهید قیمت لیست را در پارامترهایی که گزارش پیشنهاد می دهد قیمت فعلی باشد حفظ کنید. فروشندگان اخیر به طور معمول خانه های خود را با میانگین 99 درصد از قیمت لیست به فروش می رسانند و طبق تخمین 33 درصد گزارش کردند که حداقل یک بار قیمت درخواست را کاهش می دهند.

زمان بندی را درست انجام دهید

مهم است که زمان بندی را نیز درست انجام دهید. روند بازار مسکن موجودی کالا را در نظر می گیرد ، اما بهار و تابستان به طور سنتی شلوغ ترین فصل خرید خانه است. با داشتن آب و هوای مطبوع ماه های گرم بهترین زمان برای فروش خانه خود هستند.

به پویایی همسایگی فعلی خود توجه کنید. اگر چند همسایه قبلاً در خیابان شما تابلوهای «فروشی» دارند ممکن است کمی صبر کنید تا بازار محلی اشباع نشود. گاهی اوقات این یک چیز خوب است – اگر عجله ای برای حرکت ندارید می توانید از زمان استفاده کنید و خانه خود را در بهترین شرایط قرار دهید.

خانه خود تمیز کنید

اکنون وقت آن است که آستین های خود را بالا بزنید و برای ایجاد ارزش مناسب در فروش خانه خود تلاش کنید. همانطور که برای خرید خانه جدیدی خرید می کنید به احتمال زیاد در خانه های خود را باز خواهید کرد و به لیست های آنلاین نگاه می کنید بنابراین دست اول می دانید که یک خانه در شکل نوک بهترین پیشنهادات را دارد.

بین توصیه های مشاور املاک خود پس از یک مرور کامل و یک لیست بازرسی قبل از لیست، می توانید ضروری ترین تعمیرات و بازسازی ها را به صفر برسانید. (پیش از لیست کردن بازرسی های منزل یک مرحله اختیاری است اما آنها نگاهی بسیار ارزشمند به وضعیت خانه شما دارند که بعداً در بازرسی رسمی انجام می شود و به شما فرصتی برای مرتب سازی پیشگیرانه مسائل می دهد.) شما می توانید به هرگونه مسئله واضح، مانند کاشی های کثیف در حمام فرشهای فرسوده یا کشوها و کابینت های آشپزخانه کهنه رسیدگی کنید.

تا جایی که می توانید شلوغ کنید. خریداران احتمالی در مورد فضای کمد ، عمق کمدها و جادار بودن هر اتاق کنجکاو خواهند شد. با پاکسازی از خانه به آنها کمک کنید تا تصور کنند که چگونه در خانه شما جا می شوند تا یک تخته سنگ تمیز برای کار داشته باشند. این مربوط به قفسه های کتاب میزهای پیشخوان و میزهای شما نیز است.

 فروش خانه کلنگی در کاشانک تهران

فروش خانه کلنگی در کاشانک تهران

تصویر خانه خود را عالی کنید

این روزها خریداران احتمالی خانه قبل از اینکه تصمیم بگیرند کدام یک را شخصاً مشاهده کنند ، لیست های آنلاین را جستجو می کنند. طبق NAR ، 50 درصد از خریداران مسکن خانه های جدید خود را آنلاین پیدا کردند بنابراین در نهایت خانه شما اولین تأثیر خود را از طریق تبلیغات آنلاین گالری های عکس و تورهای مجازی ایجاد می کند.

اگر مطمئن نیستید که چگونه خانه خود را به صحنه بیاورید یک متخصص حرفه ای استخدام کنید. آنها اغلب دارای مبلمان بیانیه هنری و آینه هایی هستند که می توانند فضای شما را مرتب کنند بنابراین خانه رویایی هر خریدار بالقوه است.

مشکلات خانه را افشا کنید

طبق قانون ، مالکان خانه باید هر مسئله ای را که در طول زندگی در خانه داشته اند و ممکن است ارزش املاک خانه را تحت تأثیر قرار دهد یا خریداران بالقوه را جلب کنند به طور کامل افشا کنند. باید به عنوان یک نمونه برجسته مشخص کنند که آیا رنگ مبتنی بر سرب وجود دارد و خریداران احتمالی آلرژی ممکن است لازم باشد بدانند که آیا شما با مشکل آفات روبرو هستید یا از حیوانات خانگی در خانه نگهداری می کنید. سایر افشاگری ها شامل نقص فیزیکی مانند نشت، سیم کشی معیوب، شکاف در بتن و سایر مواردی است که شما مجبور به حل آنها هستید. بسته به اینکه در چه منطقه زندگی می کنید، مسئولیت شما بیشتر می شود – در حالی که صاحبان خانه در اکثر منطقه ها فقط مسئول افشای چیزی هستند که از آنها مطلع هستند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *